فرار از کشور پس از قتل در اتاق کارگران
کد خبر: 1077360
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004WGm
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰

پرونده مردی که متهم است پس از درگیری با کارگر رستوران وی را به قتل رسانده و از کشور گریخته است در دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی می‌شود.
به گزارش «جوان» پاییز سال ۹۸، مأموران پلیس تهران از قتل کارگری در یکی از رستوران‌های خیابان ونک باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به افشین ۳۰ساله بود که در استراحتگاه کارگران رستوران کشته و گلویش بریده شده بود.
جسد به دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و صاحب رستوران که مأموران را باخبر کرده بود، مورد تحقیق قرار گرفت. او در توضیح گفت: «افشین سال‌ها کارگر رستورانم بود. او اهل کرمانشاه و برای کار به تهران آمده بود. ساعتی قبل یکی از کارگران که دوست افشین بود تماس گرفت و گفت یکی از کارگران افغان به نام برکت با افشین درگیر شده و او را به قتل رسانده است. از شنیدن این خبر شوکه شدم و بلافاصله با پلیس تماس گرفتم، سپس به اتاقی که استراحتگاه کارگران بود، رفتم. در قفل بود که بعد از رسیدن مأموران قفل در را شکستیم و با جسد افشین روبه‌رو شدیم. در این سال‌ها برکت و افشین باهم اختلافی نداشتند و حالا از برکت خبری نیست و نمی‌دانم به کجا گریخته است.»
با ثبت این اظهارات، دیگر کارگران نیز مورد تحقیق قرار گرفتند و یکی از آن‌ها به مأموران گفت: «برکت و افشین باهم اختلافی نداشتند. آخرین بار مرخصی بودم که برکت تماس گرفت و گفت با مقتول درگیر شده و او را به قتل رسانده است. نمی‌دانستم باور کنم یا نه. برای اطمینان با صاحب رستوران تماس گرفتم و او را در جریان گذاشتم.»
با ثبت این اظهارات، تلاش برای یافتن عامل قتل آغاز، اما در روند تحقیقات مشخص شد او از مرز خارج شده است. به این ترتیب پلیس ایران از پلیس اینترپل درخواست کرد عامل قتل بعد از دستگیری به ایران برگردانده شود. به این ترتیب پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا عامل جنایت بعد از بازداشت در شعبه دهم دادگاه محاکمه شود. این در حالی است که اولیای دم برای متهم درخواست قصاص را مطرح کرده‌اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار