میزبانی پردیس‌سینمایی اسلامشهر از چهلمین جشنواره فیلم فجر
کد خبر: 1077155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004WDT
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
همزمان با سراسر کشور انحام می شود:
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اسلامشهر گفت: پردیس سینمایی اسلامشهر میزبان اکران چهلمین جشنواره فیلم فجر است.
بهاره عشقی صابر

بهنام میرزاپور رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اسلامشهر در گفتگویی با خبرنگاران در اسلامشهر، اظهار کرد: چهلمین جشنواره فیلم فجر به میزبانی پردیس سینمایی فجر اسلامشهر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه جاری اکران‌میشود.
میرزاپور افزود: بعد از دو سال وقفه برای سومین بار پردیس سینمایی فجر اسلامشهر با میزبانی از جشنواره فیلم فجر، فیلم های راه یافته به جشنواره را اکران می‌کند و علاقه‌مندان به هنر فیلم و سینما برای تهیه بلیت جشنواره به صورت آنلاین فقط از طریق سامانه‌های بلیت‌فروشی اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه تهیه بلیت به صورت حضوری و از طریق گیشه سینما امکان‌پذیر نیست، بیان کرد: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره از طریق سامانه‌های بلیت فروشی ایران تیکت، سینما تیکت و گیشه هفت برای عموم شهروندان امکان پذیر بوده و متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه جاری بدون هیچ محدودیتی و تنها به شرط وجود ظرفیت باقیمانده در سالن سینما و سانسهای نمایش دهنده فیلم ها تا تاریخ ۲۲ بهمن بلیت فیلم‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اسلامشهر تاکید کرد: امسال در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر ۲۲ فیلم از فیلم‌های منتخب جشنواره در چهار سانس با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با ۷۰ درصد از ظرفیت سالن اکران می‌شود.
وی با قدردانی از همراهی و همکاری مسئولین جشنواره برای اکران فیلم ها در شهرستان اسلامشهر گفت: در حاشیه اکران فیلم های جشنواره که با حضور نماینده و ناظر ستاد مرکزی برگزاری جشنواره در محل سالن اصلی سینما انجام می‌شود، حضور برخی از عوامل فیلم ها از جمله بازیگران و کارگردانان موجب رونق و زینت بخش این محافل هنری خواهند شد.
میرزاپور با اشاره به اینکه اکران فیلم های جشنواره از ۱۲ تا ۲۲ بهمن طبق جدول اعلامی ستاد برگزاری جشنواره انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا با حداکثر ۷۰ درصد ظرفیت سالن اصلی سینما فیلم ها اکران می شوند و فقط تعدادی از فیلم ها در دو سانس به نمایش در می آید و به هیچ عنوان سانس فوق العاده برای نمایش نخواهیم داشت.
 اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در چهار سانس و ساعت های ۱۴، ۱۶:۳۰ ، ۱۹،  ۲۱:۳۰ با فروش بلیت به صورت آنلاین و غیر حضوری از طریق سامانه‌های بلیت‌فروشی انجام می‌شود و هر فرد با یک شماره تلفن همراه می‌تواند از هر ۲۲ فیلم بخش مسابقه سینمای ایران تا سقف دو بلیت تهیه کند و امکان ابطال یا تعویض وجود ندارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار