پروژه کابل گذاری فیبر نوری در چهارباغ اجرایی می شود
کد خبر: 1075323
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Vjv
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
فرماندار چهارباغ:
پروژه کابل گذاری فیبر نوری در چهارباغ با حمایت دکتر عبداللهی استاندار وپیگیری های شمیرانی فرماندار ، باهمکاری مدیریت شهری و هم افزایی شرکت مخابرات استان البرز اجرایی می شود.

جلسه هماهنگی برای اجرای پروژه فیبر نوری چهارباغ به ریاست شمیرانی فرماندار و با حضور معاونین شرکت مخابرات استان، معاون فرماندارومدیریت شهری ،مسوولین انتظامی و بخشداران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه در خصوص انعقاد تفاهم نامه حفاری فی مابین مخابرات استان البرز و شهرداری چهارباغ برای اجرای فیبر نوری در ملک آباد "فاز اول" و در مهدی آباد"فاز دوم" بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار چهارباغ با اشاره به اینکه مردم شهرستان چهارباغ از مسئولین انتظار دارند خدمات به روز و مناسبی را دریافت کنند بیان کرد : ما به عنوان خدمت گذار مردم موظف هستیم انتظارات ولی نعمتان را برآورده کنیم‌ و برای پیشرفت و محرومیت زدایی شهرستان تمام توان خویش را به کار گیریم.

شمیرانی در خصوص زیر سازی شهرستان چهارباغ برای پیوستن شهرستان به شبکه فیبر نوری(FTTH) از مسؤلین مخابرات خواست برای شروع به اقدامات لازم هرچه سریعتر دست به کار شوند و زمینه های تعویض سیم های مسی به شبکه فیبر نوری را فراهم کنند.

فرماندار چهارباغ افزود: زیر ساخت های شهرستان باید توسعه پیدا کند و برای این کار ملزم به انجام توافقات لازم وفنی برابرقوانین هستیم .

شمیرانی از مسؤلین خواست برای رسیدن به نتیجه و شروع به کار توافقات لازم هر چه سریع تر انجام شود.

وی افزود؛پایش تصویری شهرستان امری مهم واجتناب ناپذیرمی باشد و از مسؤلین مخابرات خواست که زیرسازی لازم برای این امربه صورت همزمان صورت گیرد.

در پایان این نشست پیش نویس تفاهم نامه ای بین شرکت مخابرات و مسئولین شهرستان چهارباغ در خصوص اجرای طرح شبکه فیبر نوری وپایش تصویری پس از تأییدبررسی های فنی و محاسباتی اولیه درکلیات به امضاء رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار