نماز جمعه در ترویج فعالیت های فرهنگی نقش بسزایی دارد
کد خبر: 1070788
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UYm
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان:
حجت الاسلام حقیان، با تأکید بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت های فرهنگ و هنر برای ترویج ارزش ها در جامعه، گفت: نماز جمعه در ترویج فعالیت های فرهنگی نقش بسزایی دارد.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام «رضا حقیان»، در بازدید از حوزه هنری لرستان اظهارداشت: سازمان‌ها و نهادهای متولی امر فرهنگ و هنر از موازی کاری پرهیز کنند.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان افزود: برای موفقیت در حوزه فرهنگ و هنر باید به سمت هم فزایی پیش برویم و از انجام کار فرهنگی به صورت پراکنده خودداری شود.

وی بر ضرورت انجام کارهای فرهنگی به صورت هدفمند تأکید و خاطرنشان کرد: باید از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در راستای احیای ارزش‌ها در جامعه بهره برد.

حجت الاسلام حقیان با بیان اینکه مصلاها و نماز جمعه در ترویج فعالیت‌های فرهنگی نقش آفرین هستند، از رویکردهای اساسی و مهم نماز جمعه ترویج، تقویت و نهادینه کردن فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی است.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های هنری در ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نقش بسزایی دارند و بهره گیری از فرصت هنر متعالی در راستای نهادینه سازی ارزش‌هایی چون امر به معروف و نهی از منکر ضروری است.

مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان بیان داشت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر آماده همکاری همه جانبه با حوزه هنری در جهت تقویت و انجام امور فرهنگی و هنری در استان است.

 

 

برچسب ها: هنر ، فرهنگ ، جامعه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار