هشدار پلیس درباره فروش قرص‌های لاغری روانگردان در باشگاه‌های زنانه
کد خبر: 1070771
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UYV
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱

فرمانده انتظامی تهران با بیان اینکه مشتری اصلی قرص‌های لاغری جوانان و به خصوص زنان هستند تأکید کرد که افراد سودجو و سوداگران مرگ اقدام به فروش قرص‌های لاغری حاوی روانگردان در باشگاه‌های ورزشی و به خصوص باشگاه‌های ورزشی زنانه می‌کنند که منجر به بروز اعتیاد در مصرف‌کنندگان می‌شود.
سردار حسین رحیمی روز گذشته در حاشیه چهاردهمین مرحله از طرح ظفر در برخورد با سوداگران مرگ گفت که در جریان طرح ۲ هزارو ۶۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ۸۵‌قاچاقچی عمده و یک‌هزارو ۱۶۶ خرده فروش مواد مخدر بازداشت و ۴هزارو ۷۹۳ معتاد متجاهر هم جمع‌آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.
وی درباره برخورد با معتادان متجاهر هم گفت: اجرای طرح با قوت ادامه دارد و همان طور که بار‌ها گفتیم در صورتی که محل‌هایی برای نگهداری و بازپروری این افراد فراهم شود، امکان جمع‌آوری آنان در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. سردار رحیمی افزود: همچنین طی این دو ماه ۴۸‌هزار قرص ترامادول و ۵۵ لیتر شربت متادون نیز از سوداگران مرگ کشف شده است. متأسفانه از این موارد در ساخت و تهیه قرص‌های لاغری استفاده‌می‌شود، به همین دلیل نیز باید خانواده‌ها و افراد هوشیاری بیشتری داشته باشند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه مشتری اصلی قرص‌های لاغری جوانان و به خصوص زنان هستند، گفت: افراد سودجو و سوداگران مرگ اقدام به فروش قرص‌های لاغری حاوی روانگردان در باشگاه‌های ورزشی و به خصوص باشگاه‌های ورزشی زنانه کرده و ممکن است از این طریق فرد بدون آنکه بخواهد در دام اعتیاد بیفتد.
رحیمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر را در صندوق عقب خودروی خود قاچاق می‌کنند، گفت: باید بگویم که قانون تصویب شده درباره حذف اعدام درباره جرائم مرتبط با مواد مخدر سبب پروتر شدن این افراد شد، اما حداقل در تهران که مطمئن هستم قاچاقچیان این جسارت را ندارند که بخواهند علنی به قاچاق مواد‌مخدر تظاهر کنند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: البته متأسفانه این امر وجود دارد که میزان هزینه‌ای که مجرمان باید در مقابل جرمی که در حوزه مواد مخدر مرتکب می‌شوند پرداخت کنند، بسیار ناچیز و اندک است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار