شکنجه مرگبار مرد معتاد در کمپ مجاز
کد خبر: 1067402
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TgA
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰

سه مستخدم کمپ ترک اعتیاد که با شکنجه مرد معتاد او را به کام مرگ کشانده‌اند بازداشت شدند.
به گزارش جوان، چندی قبل قاضی مصطفی واحدی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران پلیس از مرگ مشکوک مرد جوانی در یکی از بیمارستان‌های جنوب‌غربی تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.
تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد ۴۵‌ساله‌ای به نام فراز روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت چند روز قبل در حالی که حالش بد بوده از کمپی در اسلامشهر به بیمارستان منتقل می‌شود.
در تن‌پیمایی از مرد فوت شده مأموران با آثار کبودی روی بدنش روبه‌رو شدند که نشان می‌داد فراز در جریان درگیری در کمپ حالش بد شده و سرانجام باعث مرگ او شده است.
یکی از اعضای خانواده فراز با شکایت از مسئولان کمپ به اتهام قتل فرزندش گفت: فراز معتاد به مواد مخدر بود که تصمیم گرفتیم او را برای درمان و ترک اعتیاد به کمپی منتقل کنیم. مدتی قبل او را به کمپی در حوالی شهرستان اسلامشهر بردیم و در آنجا بستری کردیم تا اعتیادش را ترک کند، اما خبر نداشتیم که آن‌ها جان فرزندمان را می‌خواهند بگیرند. پنج‌روز قبل مسئولان بیمارستان به ما خبر دادند که پیکر نیمه جان فرزندمان را از کمپی برای درمان به بیمارستان منتقل کرده‌اند. به سرعت به بیمارستان رفتیم که دیدیم حال فراز بد است و بعد هم از زبان خودش شنیدم که گفت سه‌نفر از مستخدمان کمپ او را به شدت کتک زده‌اند. پسرم پنج روز بستری بود که امروز بر اثر شدت جراحات و ضربات درگیری فوت کرد. الان از مسئولان کمپ و آن سه کارمندش به اتهام قتل پسرم شکایت دارم.
بازداشت مستخدمان کمپ
بدین ترتیب همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ پرونده برای بررسی در اختیار تیمی از مأموران پلیس قرار گرفت.
تحقیقات مأموران نشان داد روز حادثه فراز با سه‌نفر از کارمندان کمپ درگیر شده و آن‌ها هم او را به شدت کتک زده‌اند.
یکی از شاهدان حادثه گفت: فراز آن روز شلوغ‌کاری می‌کرد و با چند معتاد دیگر که تازه برای ترک به کمپ آمده‌بودند، مشاجره لفظی می‌کرد که مسئولان کمپ متوجه شدند و او را به شدت کتک زدند. او حالش بد شد و مسئولان کمپ هم پیکر نیمه جانش را برای درمان به بیمارستان منتقل کردند که الان فهمیدیم او فوت کرده‌است. پس از تحقیقات مأموران بازپرس جنایی دستور بازداشت سه مستخدم کمپ را صادر کرد و مأموران پلیس هم سه متهم را دستگیر و برای تحقیقات به اداره پلیس منتقل کردند. تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار