حاج قاسم یک مکتب و مسیر بدون توقف است
کد خبر: 1065999
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TJX
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰
فرمانده کل سپاه در گلزار شهدای کرمان:
سرلشکر سلامی شهید حاج قاسم سلیمانی را یک مکتب، راه و مسیر بدون توقف دانست و با تأکید بر اینکه با شهادت شخصیت‌های بزرگ، پیمایش مسیر آنان شتاب بیشتری می‌گیرد، گفت‌: رویش‌های جدید انقلاب نشان‌دهنده حرکت انقلاب با نفس جدید است.

سرلشکر سلامی شهید حاج قاسم سلیمانی را یک مکتب، راه و مسیر بدون توقف دانست و با تأکید بر اینکه با شهادت شخصیت‌های بزرگ، پیمایش مسیر آنان شتاب بیشتری می‌گیرد، گفت‌: رویش‌های جدید انقلاب نشان‌دهنده حرکت انقلاب با نفس جدید است.
به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گلزار بین المللی شهدای کرمان و بر سر مزار سیدالشهدای مقاومت اسلامی سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهید سپهبد قاسم سلیمانی یک راه، مکتب و مسیر بدون توقف است، اظهار داشت: مسیر حرکت انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران به گونه‌ای است که با شهادت شخصیت‌های بزرگ، این مسیر نه تنها متوقف نمی‌شود، بلکه پیمودن آن شتاب بیشتری می‌گیرد. وی با بیان اینکه امروز این شتاب را در جای جای منطقه‌ای که جبهه مقاومت در آن شکل گرفته و در حال مبارزه با استعمار و استکبار برای اعاده حق مسلمان است مشاهده می‌کنید بیان کرد: عقب‌نشینی‌های آشکار دشمنان ما و قدرت‌های بزرگ از منطقه که شاهد آن هستیم محصول زنده بودن این مکتب و راه است. فرمانده کل سپاه با اشاره به اخراج و فرار خفت‌بار امریکا از افغانستان و شکست راهبرد دشمنان در منطقه راهبردی غرب آسیا، افزود: این روز‌ها به نوعی عقب نشینی و ماه‌های آخر حضور امریکا در عراق را نیز به نحوی ملاحظه می‌کنیم، شکست آن‌ها را در پروژه خطرناک لبنان می‌بینیم، شکست اهداف دشمن در جبهه سوریه را شاهدیم، شکست هدف‌ها و حرکات دشمن در تحریم ایران را مشاهده می‌کنیم و شکست دشمن در محاصره سیاسی و اقتصادی ما را به خوبی می‌بینیم.
وی با بیان اینکه این راه، راهی است که با شهادت شخصیت‌ها و فرماندهان بزرگی مانند حاج قاسم که شخصیت جهانی دارد نه تنها متوقف نمی‌شود که به نحو بسیار مناسبی توسط دنبال‌کنندگان آن راه و طریق مستقیم ادامه پیدا خواهد کرد گفت: امروز آثار اعتماد به نفس و پیروزی در جبهه اسلام و جبهه مقاومت بیش از گذشته نمایان است و ما نماد‌های پیروزی و نشانه‌های عقب نشینی و شکست دشمن را به خوبی می‌بینیم.
سرلشکر سلامی با تأکید بر اینکه در هیچ جبهه‌ای و هیچ جهاتی از حرکات انقلاب اسلامی هیچ گونه سستی دیده نمی‌شود و در هیچ نقطه و جبهه‌ای برای دشمن اثری از موفقیت به چشم نمی‌خورد تصریح کرد: حاج قاسم زنده است و راه او و پیروان این راه زنده هستند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار