عملیات اجرایی نواحی صنعتی خراسان رضوی آغاز شد
کد خبر: 1064355
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004St1
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی:
رییس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از عملیات اجرایی در نواحی صنعتی خراسان رضوی خبرداد.

 "علی بهرامی زاده" در بازدید از شهرک‌ها و نواحی صنعتی محور غرب استان گفت : برای احداث این نواحی صنعتی مطالعه و مکان یابی آن پس از مطالعات دقیق انجام شده و از نظر فنی، اقتصادی و زیست محیطی در کارگروه های مختلف بررسی و اقدامات آن صورت پذیرفته که در نتیجه موجبات آغاز عملیات اجرایی در ناحیه های صنعتی بیزه (داورزن) ، زاوه و نیز شروع مطالعات نواحی صنعتی سرولایت (نیشابور) ، گرماب (فیروزه) فراهم شد .

وی با اشاره به پیگیری‌های بعمل آمده در جهت ایجاد ناحیه های جدید صنعتی اضافه کرد : با توجه ویژه به ارزیابی اولیه اراضی پیشنهادی جهت طی مراحل اداری و اخذ مجوز‌ها و اجرای مناقصه های اجرایی برای ایجاد نواحی صنعتی مذکور در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اعلام آمادگی این مجموعه  در جهت راه اندازی نواحی صنعتی جدید در شهر‌های داورزن ،زاوه ،نیشابور و‌فیروزه عنوان کرد : در این زمینه با بکارگیری پیمانکاران متخصص و مستعد بومی ،مراحل اجرایی این نواحی صنعتی با تعیین مدیر پروژه اجرایی در دستورکار قرار گرفته است.

وی افزود : یکی از اولویت های مهم ما در ایجاد شهرک‌هاو نواحی صنعتی توجه و تمرکز بر مسائل محیط زیستی بوده و تمام موارد در این زمینه برای حفظ و ارتقا آن منطقه انجام شده زیرا که توسعه صنعت در کل سطح استان با رعایت مسائل زیست محیطی امکان پذیر است.

رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی  در پایان بیان کرد : با راه اندازی و بهره برداری این نواحی صنعتی در آینده ای نزدیک و نیز با سرمایه گذاری صنعتگران و کارآفرینانی به خصوص مردم بومی مناطق که تمایل به ایجاد واحد صنعتی در این ناحیه ها را دارند ، زمینه اشتغال هر چه بیشتر جوانان و رونق تولید و صنعت در این شهرستان ها بیش از پیش فراهم خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی