افول و پژمردگی را در چهره دشمنان می‌بینیم
کد خبر: 1063124
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SZA
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه افول و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، گفت: تهدید نظامی علیه ایران «بی‌خاصیت» است چراکه دشمنان را با کوچک‌ترین تجاوز پشیمان خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه افول و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، گفت: تهدید نظامی علیه ایران «بی‌خاصیت» است چراکه دشمنان را با کوچک‌ترین تجاوز پشیمان خواهیم کرد.
به گزارش تسنیم، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در سفر به جزیره بوموسی و با حضور در جمع فرماندهان و بسیجیان مستقر در این جزیره، با بیان اینکه بسیج یک نیروی قدرتمند تمام‌کننده و پایان‌ناپذیر است، خطاب به بسیجیان دریادل بسیج دریایی، گفت: اگر نگاهی به تاریخ بیندازیم می‌بینیم که جبهه اسلام هیچ‌گاه شروع‌کننده جنگ نبوده، اما در برابر هجوم دشمنان همیشه ایستادگی و مقاومت کرده و هرگاه از فرامین امام و ولی تبعیت کرده پیروز شده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه بسیج خاتمه‌دهنده مشکلات و مخاطراتی است که برای ملت ایران ایجاد می‌شود، تصریح کرد: کار بسیج امدادرسانی و نجات‌بخشی است، ما امروز بحمدالله از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هر کجا کشور با مشکلی مواجه شود، از آن برای حل مشکلات استفاده می‌کنیم و بسیج دریایی در صحنه واقعیت و در میدان عمل، مرتفع‌کننده مشکلات مردم و جامعه است.
وی با بیان اینکه دشمنان در عین حال منتظر فرصت‌ها هستند و با همه ابزار‌ها به صحنه آمده‌اند که اقتصاد ما را فلج کنند، افزود: آن‌ها می‌خواهند راه جهاد را به روی ما ببندند، دست‌های ما را در محیط‌های بیرونی و اتصال ما را با جهان اسلام قطع کنند تا در نهایت ما را تسلیم کنند، اما در تمام این آرزو‌ها شکست خورده‌اند. سردار تنگسیری افزود: شما دیدید که آن‌ها در افغانستان، عراق، یمن، لبنان و سوریه شکست خورده‌اند. ما افول و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم، ما همیشه آن‌ها را رصد می‌کنیم، ما با توکل برخدا و تبعیت از ولی امر حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) گام‌های نهایی این مبارزه را برمی‌داریم.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه بسیج برای نفوذ در قلب‌ها و دل‌های مردم تلاش می‌کند، گفت: ما در بسیج دریایی با ساماندهی ۵۴۰ ناوگروه و سازماندهی بیش از ۴۰ هزار نفر اقدامات مردم‌یاری، مردم‌نوازی، تأمین امنیت سواحل و آب‌های سرزمینی، راه‌اندازی اسکله‌های صیادی و ۱۰ اقدام عام‌المنفعه دیگر برای خدمت‌رسانی این مردم نجیب در حال انجام وظیفه هستیم.
دریادار تنگسیری با بیان اینکه دشمنان ما بیکار ننشسته‌اند و از هر روشی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند، گفت: به‌رغم تمامی توطئه‌ها و ترفند‌ها امروز دشمنان ملت ایران دریافته‌اند که تهدید نظامی علیه ما بی‌خاصیت است و برایشان پاسخگو نیست و اگر دست به اقدام نظامی علیه ایران اسلامی بزنند، نتیجه عکس خواهند گرفت و پشیمان خواهند شد.
سردار تنگسیری افزود: هر ملتی که اراده کند در صحنه بایستد و از خود در مقابله با دشمنان دفاع کند، پیروز است و شکست نخواهد خورد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه دشمنان با شکست در عرصه نبرد نظامی از جمله جنگ‌های نیابتی و تروریسم تکفیری به نبرد در عرصه امید روی آورده و امید مردم و جوانان را هدف قرار داده‌اند، گفت: ما راه را بر دشمنان بسته‌ایم و محاسبات آن‌ها با هدف فتنه‌افکنی راه به جایی نمی‌برد و با دیدن تصاویر بسیجیان روی زمین مضطرب می‌شوند.
وی در پایان با اشاره به اینکه ولی امر مسلمین جهان به بسیجیان بسیار دلبسته و امیدوار است و جهاد امروز ما اجازه ندادن به تحقق آرزو‌های دشمن است، افزود: لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد، جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است. جوانان بسیجی ما مروجان سعادت جامعه و مجاهدانی هستند که از حیثیت این ملت دفاع می‌کنند و ما تا آخر این ماجرا که غروب مطلق دشمنان است، ایستاده‌ایم و به پیروزی ایمان داریم و آن‌ها را تعقیب خواهیم کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار