اصول بازسازی انقلابی و عقلانی دولت
کد خبر: 1060074
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Rly
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۱
تأکید کاربران شبکه‌های اجتماعی بر فرمایشات رهبر انقلاب در نخستین دیدار با دولت سیزدهم
نخستین دیدار رهبر انقلاب با رئیس‌جمهور و کابینه دولت سیزدهم حاوی فرمایشات مهمی بود که با استقبال و تأکید کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران اصلی‌ترین کلیدواژه‌های فرمایشات رهبر انقلاب را «مردمی بودن»، «عدالت ورزی»، «فسادستیزی»، «جوان‌گرایی در بدنه دولت»، «احیای امید و اعتماد مردم» و «انسجام و اقتدار و اشراف دولت» دانستند و از کابینه سیزدهم خواستند که به جد موارد مطرح شده را در دستور کار خود قرار دهند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران پیرامون این صحبت‌ها آمده است.

سرویس جوان آنلاین: نخستین دیدار رهبر انقلاب با رئیس‌جمهور و کابینه دولت سیزدهم حاوی فرمایشات مهمی بود که با استقبال و تأکید کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد. کاربران اصلی‌ترین کلیدواژه‌های فرمایشات رهبر انقلاب را «مردمی بودن»، «عدالت ورزی»، «فسادستیزی»، «جوان‌گرایی در بدنه دولت»، «احیای امید و اعتماد مردم» و «انسجام و اقتدار و اشراف دولت» دانستند و از کابینه سیزدهم خواستند که به جد موارد مطرح شده را در دستور کار خود قرار دهند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران پیرامون این صحبت‌ها آمده است.

حسین درودیان:
نکته‌ای دقیق در بیانات امروز رهبری: «خلق پول باید در نسبت با تولید انجام شود و اگر این نسبت وجود نداشت، جلوی خلق پول گرفته شود که اگر در این زمینه درست اقدام شود، نتیجه آن جلوگیری از تورم، رونق تولید و اشتغال و تقویت قدرت پول ملی خواهد بود.»
علی چاهخوزاده:
رهبر انقلاب: برای حل مشکلات اقتصادی به دنبال راه‌حل‌های موقتی و مُسکّن نروید و پیگیر راه‌حل‌های اساسی باشید... این یکی از کلیدی‌ترین نکات رهبری بود که باید به آن توجه جدی شود.
احمد عبداللهی‌نژاد:
کل دیدار یک طرف، روایتی که آقا برای هیئت دولت در نظر گرفته بودند یک طرف. امام کاظم (ع): «خداوند در روی زمین بندگانی دارد که برای رفع نیازمندی‌های مردم در تلاشند، این‌ها روز قیامت از عذاب الهی ایمنند.»
احسان شریف‌نیا:
رهبری: «یکی از کار‌های مهم در دولت جوان‌سازی دولت است، شما در بدنه دولت و مدیریت میانی از جوان‌های زبده که الحمدلله کم نداریم هر چه می‌خواهید استفاده کنید. وقتی که جوان‌ها ببینند می‌توانند وارد میدان کار بشوند و حرکت کنند، تصمیم‌گیری کنند، در کشور احساس انسداد به وجود نمی‌آید.»
محمد‌رضا جوادی‌یگانه:
تأکید امروز رهبر انقلاب بر پیوست عدالت داشتن تصمیمات دولت مهم است. عدالت روح رویکردی است که در ارزیابی اجتماعی و فرهنگی (اتاف) دنبال می‌شود. امید که دولت جدید، بیشتر به تأثیرات و پیامد‌های اجتماعی، فرهنگی و زیست‌محیطی: (عدالت‌محورانه) سیاست‌ها و پروژه‌ها در مورد همه مردم توجه کند.
طا‌ها باقری:
گل سرسبد صحبت‌های امروز رهبری این صحبت بود: «انقلابی بودن باید با عقلانیت همراه باشد. برای بازسازی انقلابی و عقلانی همه عرصه‌های مدیریتی همت کنید.»
رسول صادقی:
رهبر انقلاب امروز به مسئله مهمی در کشور اشاره کردند که اگر حل شود، بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد! #فرهنگ_غلط #اسراف #تجملگرایی
سیدپویان حسین‌پور:
حضرت آقا امروز و در دیدار با اعضای دولت آقای رئیسی، احیای اعتماد و امید را از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف دولت جدید دانستند. الحق که مدیریت لیبرال‌ها بر کشور، حکم زلزله‌ای مهیب در اعتماد و امید مردم داشت که حالا نیازمند یک بازسازی انقلابی و عقلانی است تا دوباره جان بگیرد.
سیدمحمدجواد حسینی:
رهبری فرمودند: «حضور در میان مردم، یکی از جلوه‌های مردمی بودن است...» یعنی کسی که این حرکت را انجام نداده و قبول نداره، مردمی نیست...!
مسعود براتی:
رهبر انقلاب: هر مصوبه، لایحه و تصمیم دولت باید پیوست عدالت داشته باشد و کاملاً مراقبت شود که این دستور یا تصمیم و مصوبه به طبقات محروم و به عدالت ضربه نزند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار