اقدام عجیب فدراسیون دوچرخه سواری برای برکناری رییس هیات البرز/ پای حاشیه‌ها دوباره باز شد
کد خبر: 1059331
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004RZz
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
فدراسیون دوچرخه سواری در یک اقدام عجیب در حالی که رییس هیات استان البرز استعفا نداده یا مجمع برکنارش نکرده است، سرپرست تعیین کرد.
 فدراسیون دوچرخه سواری در یک اقدام عجیب برای هیات دوچرخه سواری استان البرز سرپرست تعیین کرده است، آن هم در شرایطی که نه رییس هیات استعفا داده و نه مجمعی برگزار شده که اعضای آن خواستار برکناری رییس هیات شده باشند.

از طرفی حسین قائمی را به عنوان سرپرست معرفی کرده که خود این فرد رییس هیات نجات غریق استان تهران و کارمند اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی بود که در زمان سرپرستی افشین داوری به فدراسیون دوچرخه سواری مامور و حقوق بگیر این فدراسیون شد اکنون هم به عنوان سرپرست هیات استان البزر منصوب شده است.

جواد موسوی رییس هیات دوچرخه سواری البرز در واکنش به این اتفاق، بیان کرد: من ۹ ماه است به عنوان رییس هیات استان البرز انتخاب شده‌ام و نه استعفا داده‌ام و نه مجمع برگزار شده که اعضای آن بخواهند من کنار بروم. چون در انتخابات فدراسیون، به فرد دیگری رای داده‌ام، آقای رشیدی به دنبال حذف من است همانند بقیه هیات‌هایی که به او رای نداده‌اند.

او ادامه داد: از سمت فدراسیون به اداره کل ورزش و جوانان استان البرز نامه ارسال کرده‌اند که باید سرپرست تعیین شود. به من اعلام شد که استعفا بدهم و من پاسخ دادم که این کار را نمی‌کنم، چون باید دلیل برای استعفا وجود داشته باشد و این کار را نمی‌کنم. حتی من در گروهی که روسای هیات‌ها در فضای مجازی دارند، نسبت به این مسئله اعتراض کردم که آقای رشیدی من را حذف کرد. با این شرایط من هم حتما شکایت می‌کنم، چون این کار قانونی نیست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار