جامعه جهانی به سمت زیست عفیفانه در حرکت است
کد خبر: 1055492
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qa4
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
مینا بیابانی در نشست بین المللی عفاف و حجاب:
جامعه جهانی به سمتی پیش می رود که انتخاب خودش را مبتنی بر رعایت عفاف و حجاب و زیست عفیفانه قرار داده است و این گفتمان تمدن ساز، در مسیر آینده جهان است.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: نشست بین المللی عفاف و حجاب با محوریت بشارت تمدن ساز در مسیر آینده جهان در سالن شهید سلیمانی واقع در مجتمع فرهنگی ولیعصر (عج) برگزار شد.

این نشست با حضور مینا بیابانی مسئول سازمان بسیج زنان، سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، شارلی اونیه نماینده مسیحیان در مجلس شورای اسلامی و طاهره همیز استاد دانشگاه و حوزه همراه بود.

مینا بیابانی مسئول سازمان بسیج زنان در نشست بین المللی عفاف و حجاب طی سخنانی اظهار داشت: در سال های اخیر شاهد این هستیم که علی رغم تلاش های دشمنان اسلام زنان دنیا به رعایت حجاب وعفاف و زیست عفیفانه در جامعه روی آورده اند.

مسئول سازمان بسیج زنان تصریح کرد:علی رغم تلاش شرکت های فیلمسازی صهیونیستی تلاش های بسیاری جهت مخدوش کردن چهره ی زنان محجبه داشته اند و زنان محجبه را به عنوان کلاهبردار یا در نقش جاسوس بین الملل نشان می دهند، اما باز هم اقبال از عفاف و حجاب در جهان فروکش نکرده است.

وی ادامه داد: در سال۲۰۱۲ در کشور مصر دقیقا بعد از فروپاشی پادشاهی حسنی مبارک شاهد هستیم که یکی از گویندگان خبر برای اولین بار با حجاب مقابل دوربین رفت و در سال ۲۰۱۶ در تورنتو کانادا هم یک گزارشگر زن با حجاب به مقابل دوربین خبری رفت.

بیابانی به جداسازی واگن زنان در قطار های شهری انگلیس اشاره کرد و گفت: این جدا سازی ها نشانه ی تمایلات به زیست عفیفانه و زندگی در اجتماع همراه با حجاب است.

وی خاطرنشان کرد: زن ایرانی عمر خود را در احترام و آسایش و امنیت به سر می برد اما در مقابل آن، زنان آمریکایی احساس ناامنی را تجربه می کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان با اشاره به جنبش های خویشتنداری که قائل به حریم بین زن و مرد هستند، مطرح کرد: هر ساله در آمریکا مجامعی توسط این جنبش ها برگزار می شود که زنان و دخترانی که معتقد به زیست عفیفانه هستند در این مجامع شرکت می کنند.

بیابانی در پایان افزود: جامعه جهانی به سمتی پیش می رود که انتخاب خودش را مبتنی بر رعایت عفاف و حجاب و زیست عفیفانه قرار داده است و این گفتمان تمدن ساز، در مسیر آینده جهان است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار