آستین خودکفایی بالا زده شد!
کد خبر: 1053323
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Q15
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به تزریق واکسن کرونای ایران به رهبر معظم انقلاب
اقدام رهبر معظم انقلاب برای تزریق واکسن کرونا و تأکید ایشان بر پذیرش واکسن ایرانی موجب واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد. کاربران اقدام رهبر انقلاب را نه فقط تزریق واکسن کرونا که تزریق امید و خودباوری به همه ایرانیان و تقدیر از زحمات محققان و دانشمندان ایرانی دانستند

سرویس جوان آنلاین: اقدام رهبر معظم انقلاب برای تزریق واکسن کرونا و تأکید ایشان بر پذیرش واکسن ایرانی موجب واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی شد. کاربران اقدام رهبر انقلاب را نه فقط تزریق واکسن کرونا که تزریق امید و خودباوری به همه ایرانیان و تقدیر از زحمات محققان و دانشمندان ایرانی دانستند. آن‌ها تأکید کردند این اقدام بزرگ‌ترین حمایت از تولید ملی است که جهش علمی کشور را به دنبال خواهد داشت. کاربران اذعان داشتند که رهبر انقلاب حقیقتاً وطن‌دوست‌ترین مسئول در جمهوری اسلامی ایران است که تمام قد به دنبال اعتلای ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف است. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های آن‌ها را در این خصوص می‌خوانید.

رضا رمضان‌نژاد:
آیت‌الله خامنه‌ای، امروز یک ایران رو در برابر نا‌امیدی، عدم اعتماد به نفس، غربگرایی، لختی و کرختی، واکسینه کردند! حفظه‌الله
عبدالله گنجی:
واکسنی که امروز رهبر انقلاب تزریق کردند، تزریق واکسن به یک فرد نبود. واکسیناسیون اعتماد به‌نفس ایرانیان تحقیر‌شده از جنگ‌های ایران و روس تا کنون بود. خواستید ارزش این کار را بدانید این جملات اعضای شبکه ملکه را تحلیل کنید: «کی باور می‌کند آیت‌الله خامنه‌ای تا امروز واکسن نزده باشد؟»
میکائیل دیانی:
میگه: وطن‌پرست فقط سید‌علی آقای خامنه‌ای است؛ بقیه ادای وطن‌پرستی در‌میارند! حقیقتاً این نوع مواجهه رهبری در حمایت از پیشرفت علم و دانش ایرانی رشک‌برانگیز است! #واکسن_ایرانی #باافتخار_ایرانی
میلاد رحمانی:
تزریق واکسن ایرانی کرونا توسط رهبر انقلاب تنها یک تزریق عادی واکسن نبود. تزریق امید، تزریق روحیه، تزریق غرور به مردم ایران بود که‌ای مردم ما می‌توانیم در هر عرصه‌ای که بخواهیم در بین ابرقدرت‌های دنیا قرار بگیریم به شرطی که کار را به افراد کاربلد بسپاریم و به توانایی خود ایمان داشته باشیم.
زهرا رکن‌آبادی:
تاریخ خواهد نوشت: در کشوری که بیشترین تحریم‌ها بر آن تحمیل شده بود، دانشمندانش توانستند واکسن بسازند و عالی‌ترین مقام آن کشور جلوی دوربین‌ها آن واکسن را تزریق کرد تا ثابت کند اعتمادش به جوانان و ظرفیت داخلی کشور شعار نیست بلکه عمل صادقانه است...
حسن شجاعی:
آستین رو برای واکسن خارجی بالا نزد، برای ایران بالا زد. دوران گشایش و شکوفایی ایران فرا رسیده بعد از آنکه آستین بالازده غرب‌گرایان برای خارجی‌ها ایران رو به ضعف کشاند.
محمد امینی رعیا:
وقتی رهبر یک مملکت نماد عملی اعتماد به توان داخلی است، دیگر حرفی باقی نمی‌ماند. این تصویر برای یک ملت اعتماد، آرامش و افتخار است. البته مثل همیشه باید منتظر دروغ‌های جدید دشمنان قسم خورده در مورد واکسن ایرانی بود، مراقب باشیم مافیا پشت دست ما بازی نکند!
روح‌الله سلگی:
پیام آستین بالا زده رهبر حکیم انقلاب، بازگشت به خویشتن است، بومی‌سازی علم، فرهنگ و اقتصاد ایرانی_اسلامی. رهبر حکیمی که عمل و گفتارش، نفی دوئیت‌های علم و دین است. غربگرایان واکسن فایزر زده هم خود را ملی‌گرا می‌دانند، اما همه می‌دانند سیدعلی خامنه‌ای ملی‌گرا‌ترین رهبر عالم است.
امیر نجفی:
واقعاً این واکسن برکت عجیبه، واکسن رو رهبری زده، براندازا و ضد انقلاب و عقب‌افتاده‌ها دردشون گرفته.
جواد معصومی:
امروز رهبر عزیزمون با زدن واکسن ایرانی به کل دنیا فهموند یه ایرانی رو تهدید و تحریم نکنید، چون از تحریم‌ها فرصت می‌سازن. ایران جزو پنج کشور تولیدکننده واکسن شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار