قدرت جمهوري اسلامي ریشه مردمی دارد
کد خبر: 1049961
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P8r
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۳
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح:
وزیر دفاع با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی ریشه کاملاً مردمی دارد، تصریح کرد: هدف اول دشمنان ملت ایران دلسرد کردن مردم، بی‌رونق ساختن انتخابات و تلاش برای حضور حداقلی مردم در انتخابات پیش رو است، اما هدف نهایی آن‌ها اضمحلال و نابود کردن منافع ملی جمهوری اسلامی و عقب راندن کشور از جایگاه اقتدارِ خود است.

وزير دفاع با بيان اينكه قدرت جمهوري اسلامي ريشه كاملاً مردمي دارد، تصريح كرد: هدف اول دشمنان ملت ايران دلسرد كردن مردم، بي‌رونق ساختن انتخابات و تلاش براي حضور حداقلي مردم در انتخابات پيش رو است اما هدف نهايي آنها اضمحلال و نابود كردن منافع ملي جمهوري اسلامي و عقب راندن كشور از جايگاه اقتدارِ خود است.
به گزارش مهر، همايش مديران ارشد وزارت دفاع روز گذشته به صورت برخط با حضور امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، معاونان، مديران عامل سازمان‌هاي وزارت دفاع و رؤساي سازمان‌هاي عقيدتي- سياسي و حفاظت اطلاعات وزارت دفاع برگزار شد.
وزير دفاع در اين جلسه با اشاره به پيروزي‌هاي غرورآفرين مردم فلسطين و شكست هيمنه رژيم جعلي اسرائيل، گفت: پيروزي ملت مظلوم فلسطين در امتداد فتح خرمشهر و از جنس حماسه سوم خرداد است.
وي با بيان اينكه دفاع مقدسِ ملت بزرگ ايران اسلامي نمونه‌اي از پيروزي خون بر شمشير است، خاطرنشان كرد: رزمندگان اسلام با دستان خالي در مقابل دشمن ايستادند و اجازه ندادند يك وجب از خاك كشور به دست دشمن بيفتد، لذا پيروزي ملت مظلوم فلسطين نيز از جنس پيروزي دفاع مقدس و حماسه آزادسازي خرمشهر است. اميرحاتمي با اشاره به پيروزي نيروهاي مقاومت فلسطين در مقابل رژيم صهيونيستي تا بن دندان مسلح، افزود: حماسه سوم خرداد سال ۱۳۶۱ در شرايطي به وقوع پيوست كه رزمندگان اسلام با دست خالي و با كمترين امكانات دفاعي و نظامي بر دشمن فائق آمدند و امروز نيز مردم فلسطين مانند مجاهدان دوران دفاع مقدس در سخت‌ترين شرايط با دشمن مبارزه كردند و توانستند با اعتماد به نصرت الهي بر باطل پيروز شوند.
وي با بيان اينكه مهم‌ترين دستاورد اين جهاد پيروزمندانه، وحدت و همدلي همه‌ فلسطينيان در مناطق مختلف اشغالي در برابر رژيم جنايتكار صهيونيستي و حاميان غربي و امريكايي آن بود، گفت: همانطور كه رهبر فرزانه انقلاب فرمودند، رژيم صهيونيستي ۲۵سال آينده را نخواهد ديد و از اين پس موشك‌ها، پهپادها و توانمندي دفاعي صاحبان فلسطين كابوس شهرك‌نشينان غاصب خواهد بود.
وزير دفاع با بيان اينكه دشمن درصدد شكستن مقاومت و ايستادگي ملت ايران و در نهايت حذف جمهوري اسلامي از منطقه است، گفت: نظام سلطه با تبليغات منفي و وارونه نشان دادن دستاوردهاي گرانسنگ جمهوري اسلامي درصدد از بين بردن انسجام و استحكام اجتماعي آحاد مردم است، چراكه مي‌داند ايران امروز، ايراني قوي و منشأ تحولات عظيمي در منطقه و در سطح بين‌الملل است.
امير حاتمي با بيان اينكه قدرت جمهوري اسلامي ريشه كاملاً مردمي دارد، تصريح كرد: هدف اول دشمنان ملت ايران دلسرد كردن مردم، بي‌رونق ساختن انتخابات و تلاش براي حضور حداقلي مردم در انتخابات پيش رو است اما هدف نهايي آنها اضمحلال و نابود كردن منافع ملي جمهوري اسلامي و عقب راندن كشور از جايگاه اقتدارِ خود است.
وزير دفاع تأكيد كرد: مهم‌ترين موضوعي كه منافع و امنيت ملي كشور و آينده مردم را تضمين مي‌نمايد، حضور و مشاركت حداكثري در انتخابات است و ان‌شاءالله به كوري چشم دشمنان اين حماسه در ۲۸خرداد ماه دسيسه استكبار جهاني را عليه خودشان بازخواهد گرداند.
اميرحاتمي با بيان اينكه اصلي‌ترين دليل پيشرفت‌ها و اقتدار دفاعي جمهوري اسلامي با هدايت‌هاي داهيانه رهبر معظم انقلاب محقق شده است، گفت: وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در سه حوزه كلان دفاعي، مبارزه با تحريم‌ها و سازندگي، راهبردهاي خود را با محوريت تدابير فرمانده معظم كل قوا برنامه‌ريزي كرده است و از اين حيث و به لطف پروردگار متعال، كمترين چالش و فراز و نشيب را داشته و همواره بعد از پيروزي انقلاب نيز سير صعودي خود را ادامه داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار