ناخداي كشتي جامعه بايد دانشگاه باشد
کد خبر: 1049837
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P6r
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹
رئيس دانشگاه كاشان:
رئيس دانشگاه كاشان تبيين اهميت انتخابات براي مردم را از رسالت هاي دانشگاهيان عنوان كرد و گفت: ناخداي كشتي جامعه بايد دانشگاه باشد و زمينه حضور حداكثري مردم را در انتخابات فراهم نمايد.
هادی مومنی راوندی

دكتر عباس زراعت در نشست شوراي فرهنگي دانشگاه با بيان اينكه نظام جمهوري اسلامي امروز در معرض هجمه هاي سنگين رسانه اي و فضاي مجازي دشمنان قرار گرفته است افزود: دشمن ما را رصد مي كند و اگر حضور مردم در انتخابات كمرنگ و حداقلي باشد ضربه سنگيني به نظام وارد خواهد شد.

وي با تاكيد بر اينكه شاخص ما ديدگاه مقام معظم رهبري است، خاطر نشان كرد: اگر بخواهيم كشتي به درستي به سر منزل مقصود برسد بايد گوش به فرمان رهبر باشيم و ديدگاه هاي مقام معظم رهبري را سرلوحه امور خود قرار دهيم.

دكتر زراعت نقش دانشگاه و دانشگاهيان را در انتخاب درست و زمينه سازي حضور هرچه بيشتر مردم ، تاثير گذار دانست و اظهار داشت: ما بايد از اين فرصت به درستي استفاده كنيم ، داده توليد كنيم و واقعيت ها را انعكاس دهيم.

وي نظام اسلامي را ماحصل ايثار و فداكاري هاي رزمندگان و جانبازان و خون شهدا عنوان كرد و افزود: خون هاي زيادي براي اين نظام ريخته شده است ولي متاسفانه برخي كساني كه به ظاهر براي انقلاب دل مي سوزانند در فضاي مجازي كليپ و فيلم هايي پخش مي كنند كه مي تواند آسيب و ضربه محمكي به نظام وارد كند.

رييس دانشگاه كاشان پاكدستي، صداقت، ايمان و عدالت را از لازمه هاي مسئولان نظام عنوان كرد و گفت: وقتي مسئولي اختلاس مي كند، رشوه مي گيرد، فساد مي كند و به بيت المال تعرض مي كند با شعارها و آرمان هاي انقلاب هماهنگي ندارد.

دكتر زراعت افزود: بايد آرمان هاي انقلاب را پاس بداريم و اگر دفاع خوبي از ارزش ها و ولايت بكنيم و اصول و ارزش هاي اسلامي به درستي به مردم معرفي شود و به آن پايبند باشيم ، موفق خواهيم بود..

دكتر زراعت امر به معروف و نهي از منكر را از مهمترين ركن هاي نظام جمهوري اسلامي دانست و گفت: اگر حرف و عمل ما متفاوت باشد كشور آسيب مي بيند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی