قتل برادر به خاطر اختلاف خانوادگی
کد خبر: 1049266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oxe
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶

درگيري دو برادر در جنوب تهران به خاطر اختلاف خانوادگي با مرگ يكي از آنها پايان يافت. قاتل در صحنه حادثه تسليم پليس شد.
به گزارش «جوان» روز دوشنبه سوم خرداد ساكنان ساختمان مسكوني در منطقه مسعوديه متوجه صداي درگيري دو برادر از داخل خانه‌شان شدند و بلافاصله موضوع را به مأموران پليس خبر دادند.
پس از اعزام تيمي از مأموران كلانتري 157 مسعوديه به محل يكي از ساكنان ساختمان گفت: در يكي از طبقات ساختمان دو برادر زندگي مي‌كنند كه دقايقي قبل متوجه صداي درگيري آنها از داخل خانه‌شان شديم. از داد و فرياد آنها مشخص بود كه باهم درگيري شديدي پيدا كرده‌اند. از سوي ديگر صداي فريادهاي كمك‌خواهي يكي از آنها هم به گوش مي‌رسيد كه لحظاتي بعد صداي آنها قطع شد. ما احتمال داديم كه دو برادر بلايي سر هم آورده‌اند و به همين دليل به پليس خبر داديم.
در حالي كه سكوت مرموزي ساختمان را فراگرفته بود، مأموران پليس به دستور قضايي به داخل خانه رفتند كه با جسد پسر 34ساله‌اي به نام كامران روبه‌رو شدند. مأموران در كنار جسد كامران برادرش را كه آثار شوك در چهره‌اش نمايان بود به اتهام قتل بازداشت كردند و موضوع را به قاضي ساسان غلامي، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران اطلاع دادند.
با اعلام اين خبر، بازپرس جنايي همراه تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل تحقيقات خود را آغاز كردند. بررسي‌ها حكايت از آن داشت دو برادر لحظاتي قبل درگيري مرگباري را رقم زده‌اند كه در جريان آن يكي از آنها بر اثر فشار بر عناصر حياتي گردن خفه شده است. متهم در همان صحنه حادثه با اظهار پشيماني به قتل برادرش اعتراف كرد و در ادعايي گفت: مدتي بود من و برادرم باهم اختلاف داشتيم و به همين دليل چندباري باهم درگير شده بوديم.
ساعتي قبل دوباره بر اثر همان اختلافات خانوادگي دوباره باهم درگير شديم كه كامران شروع به داد و فرياد كرد و من هم گردنش را گرفتم و فشار دادم. آنقدر عصباني بودم كه وقتي به خودم آمدم ديدم برادرم خفه شده است.
همزمان با انتقال جسد مقتول به پزشكي قانوني، متهم به دستور قاضي ساسان غلامي براي ادامه تحقيقات و روشن شدن زواياي پنهان حادثه در اختيار كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار