ماجرای ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا (س)
کد خبر: 1048668
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oo0
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) درباره تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا توضیحاتی داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سعیدخال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) درباره تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا گفت: زمانی که خانواده متوفی برای انجام امور خاکسپاری به بهشت زهرا (س) مراجعه می‌کند از سوی سازمان قبضی به خانواده متوفی داده می‌شود که در آن تمامی دستور العمل‌های مراسم تدفین آمده است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا تصریح کرد: استفاده نکردن از ادوات موسیقی، سنگ قبر‌های نا متعارف و ... از مواردی است که به اطلاع خانواده متوفی می‌رسد و از این رو مطرح شدن مباحثی مبنی بر وضع و ابلاغ دستور العمل‌های جدید و ابلاغ آن در سازمان بهشت زهرا (س) که در برخی از رسانه‌ها مطرح می‌شود نادرست است.

خال با اشاره به تصویر بنر نصب شده در بهشت زهرا (س) که در فضای مجازی منتشر شده است گفت: این بنر به نوعی اطلاع رسانی عمومی درباره توجه به موضوعاتی است که از پیش در سازمان بهشت زهرا (س) اعمال می‌شد و این اقدام سازمان تنها به منظور یادآوری برخی از ممنوعیت‌ها در سازمان بهشت زهرا (س) است، زیرا استفاده از ادوات موسیقی مانند نی و دف و دیگر آلات موسیقی در حال افزایش بود.

وی تاکید کرد: ممنوعیت استفاده از ادوات موسیقی دستور العمل تازه‌ای نیست و از گذشته در سازمان بهشت زهرا (س) اعمال می‌شد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار