مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از طریق تلفن 111 با مردم گفتگو کرد
کد خبر: 1048404
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ojk
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۱
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از طریق سامانه ارتباط مردمی دولت(سامد) به شماره تلفن 111 به سوالات مردم استان در حوزه های مرتبط با گازطبیعی پاسخ داد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از طریق سامانه ارتباط مردمی دولت(سامد) به شماره تلفن 111 به سوالات مردم استان در حوزه های مرتبط با گازطبیعی پاسخ داد.

حسن افتخاری با حضور در سامانه ارتباط مردمی دولت(سامد) به صورت تلفنی به سوالات مردم در حوزه های مرتبط با گازطبیعی همانند درخواست توسعه شبکه، واگذاری انشعاب دائم و غیردائم به مناطق کمتربرخودار، گازرسانی روستایی و صنعتی و ... پاسخگویی کرد.

وی در حاشیه این برنامه خدمت گازرسانی را وظیفه ذاتی شرکت گاز عنوان کرد و گفت: همکاران بنده با تلاش و کوشش شبانه روزی زمینه گازرسانی حداکثری در 99.9  درصد شهرها و بیش از 94 درصد روستاهای واجد شرایط استان را فراهم کرده و به طور متوسط هم اکنون 98 درصد میانگین جمعیتی خراسان رضوی از نعمت گاز بهره مند هستند.

افتخاری گفت: شرکت گاز خراسان رضوی برای ارائه خدمات به واحدهایی که برای آنها مجوزهای لازم توسط مراجع قانونی صادر شده است هیچ محدودیتی ندارد و متقاضیان گاز طبیعی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه بهره مندی از نعمت گاز با تلفن 1894 سامانه خدمات الکترونیک و ارتباطات مردمی این شرکت تماس بگیرند.

یادآور می شود؛ مدیرعامل شرکت گاز استان در راستای تکریم ارباب رجوع و تاکیدات استاندار محترم خراسان رضوی مبنی بر ارتباط چهره به چهره مدیران دستگاه‌های اجرایی با مردم، در روزهای دوشنبه هر هفته هم میزبان شهروندان است. متقاضیان محترم می توانند برای هماهنگی حضور در جلسات ملاقات حضوری هفتگی با شماره 37072502 تماس بگیرند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی