چهار روز، مهلت قانونی برای اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده اعلام شد
کد خبر: 1045825
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004O49
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان:
پورحسینی، گفت: داوطلبان رد صلاحیت شده شوراهای اسلامی از فردا به مدت چهار روز می توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب و با دلایل رد صلاحیتی از سوی فرمانداری تحویل دهند.

به گزارش جوان از لرستان، باقر پورحسینی،  امروز(8اردیبهشت)، در جمع خبرنگاران با اشاره به اعلام تأیید صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها، اظهارداشت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده اند، به مدت چهار روز برای اعلام اعتراض مکتوب به هیئت‌های نظارت می توانند اقدام کنند.

دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان بیان کرد: داوطلبان معترض به رد صلاحیت، باید دفاعیات خود را بر اساس مواردی که به آنها اعلام شده است تنظیم کنند و اعتراض خود را همراه با دلایل رد صلاحیتی که از سوی فرمانداری به آنها اعلام شده است تحویل دهند.

وی ادامه داد: پس از پایان مهلت اعلام شده هیچ اعتراضی قابل بررسی نخواهد بود و داوطلبان باید اعتراض خود را به صورت مکتوب در موعد مقرر تحویل دبیرخانه هیئت عالی نظارت استان دهند.

پورحسینی در پایان تأکید کرد: داوطلبان شورای اسلامی از تبلیغات زود هنگام خودداری نمایند چراکه در صورت بروز تخلفات پیش از موعد مقرر در رد صلاحیت نهایی آنها تأثیرگذار خواهد بود.

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار