نشریه "معرفی مادی های اصفهان" منتشر می شود
کد خبر: 1045430
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nxm
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
علیرضا مساح از انتشار نشریه معرفی مادی های اصفهان و امضای تفاهم نامه با اتحادیه دفاتر خدمات گردشگری از جمله برنامه های اداره گردشگری در هفته اصفهان خبر داد..

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این خصوص اظهار داشت: انتشار نشریه "معرفی مادی های اصفهان" یکی از برنامه های هفته فرهنگی اصفهان بوده چون یکی از جاذبه های کمتر شناخته شده در اصفهان مادی ها است.

وی افزود: مادی ها به عنوان یکی از عناصر تاریخی و شهرسازی اصفهان شناخته می شوند که با توجه به سابقه تاریخی و عبور از مراکز مهم شهر اصفهان می توان از ظرفیت آنها به عنوان محورهای گردشگری بهره برداری کرد لذا این نشریه علاوه بر معرفی کوتاه مادی ها سعی دارد بر اهمیت این موضوع در اصفهان شناسی نیز تاکید کند. 

مساح با اشاره به امضای تفاهم نامه با اتحادیه دفاتر خدمات گردشگری در استان اصفهان، گفت: اداره گردشگری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در هفته فرهنگی اصفهان درصدد برآمده تا با امضای این تفاهم نامه با همیاری و تهیه نقشه راه، مسیر همکاری در صنعت گردشگری و همکاری بیشتر با فعالان حوزه گردشگری را فراهم سازد. 

رئیس اداره گردشگری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: شهرداری به عنوان تسهیلگر مسیر گردشگری و بخش خصوصی هم به عنوان متولی کار سعی بر آن دارند تا به توسعه صنعت گردشگری بپردازند. 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار