مرگ مشکوک خانم پرستار بررسی می‌شود
کد خبر: 1045372
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nwq
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
تحقیقات درباره خانم پرستاری که جسد بی جانش داخل خودروش کشف شده است ادامه دارد.
به گزارش جوان، ساعت ۹:۳۰ شامگاه پنج شنبه دون اردیبهشت به ماموران پلیس تهران خبر رسید جسد پرستار جوانی داخل خودروش کشف شده است.
با اعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم راهی محل و داخل خودرو که کنار خیابانی در شمال تهران پارک بود با جسد زن جوانی که گفته می‌شد پرستار است روبرو شدند.
ماموران پلیس کنار جسد دو قوطی و یک شیشه خالی و چاقویی کشف کردند که کنار جسد رها شده بود.
بدین ترتیب قاضی محمد وهابی بازپرس ویژه قتل دا دسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم و ماموران تشخیص هویت در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.
بررسی‌های تیم جنایی نشان داد پرستار فوت شده مهناز نام دارد که از یک‌روز قبل به محل کارش نرفته است.
یکی از همکاران وی گقت: مهناز پرستار بیمارستان و همکار ما بود.
او از مدتی قبل با یکی از رزیدنت‌های بیمارستان ارتباط دوستی داشت و قرار بود با هم ازدواج کنند، اما متوجه شدیم که رابطه آن‌ها با هم قطع شده است. مهناز از این موضوع خیلی ناراحت بود و امروز هم محل کارش نیامد که نگرانش شدیم و با خانواده اش تماس گرفتیم، اما آن‌ها هم از او خبری نداشتند.
لحظاتی قبل از بیمارستان خارج شدیم که دیدیم خودرو مهناز کنار خیابان پارک است. وقتی به خودرو نزدیک شدیم مهناز روی صندلی بی حرکت بود که به شیشه زدیم، اما او حرکتی نکرد و ما هم نگران شدیم و شیشه را شکستیم و در خودرو و باز کردیم که فهمیدیم فوت کرده است.
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه جسد پرستار جوان برای آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.
همچنین قاضی وهابی دستور داد ضمن تحقیقات میدانی از رزیدنت بیمارستان درباره این حادثه تحقیق شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار