بسیج برای انجام کار‌های بزرگ آماده است
کد خبر: 1044909
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NpN
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
سردار سلیمانی در جلسه سازماندهی حاشیه شهر چابهار:
‌ بسیج برای انجام کار‌های بزرگ آماده است و باید از ظرفیت استادان دانشگاه‌ها و خیرین در راستای بهداشت، آموزش و ارتقای معیشت مردم کمک گرفت.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین که به اتفاق هیئتی برای رفع محرومیت زدایی و احداث پروژه‌های محرومیت زدایی از سوی سپاه و بسیج به چابهار رفته است، روز گذشته در جلسه ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی حاشیه روستای مرادآباد شهرستان چابهار در فرمانداری این شهرستان طی سخنانی با تشکر از زحمات مسئولان در جریان راه اندازی پروژه‌های چابهار گفت: خدا را شاکریم با همت سپاه و بسیج یکی از نظرات رهبر معظم انقلاب و با پیگیری‌های ایشان در استان سیستان و بلوچستان کلید خورد.

وی با تأکید بر این مطلب که این نهاد مقدس با انگیزه اعتقادی برای احداث پروژه‌های محرومیت زدایی وارده شده است، افزود: انگیزه ما فقط خدمت به مردم سیستان و بلوچستان است چرا که هیچ خدمتی در ایران برتر و بالاتر از خدمت به حاشیه نشینی در این استان نیست. رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: بسیج بزرگ‌ترین تشکیلات مردمی است و این فرصتی برای ما است و باید از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.

سردار سلیمانی گفت: بسیج برای انجام کار‌های بزرگ آماده است و امروزه کمیته امداد در کنار سپاه ۵۰ هزار واحد مسکونی را در دست اجرا دارد و باید از ظرفیت استادان دانشگاه‌ها و خیرین در راستای آموزش بهداشت، ارتقای معیشت مردم کمک گرفت و این اقدامات رضایت مردم و رهبر معظم انقلاب را به دنبال خواهد داشت.
فرماندار شهرستان چابهار هم در این جلسه با اشاره به این مطلب که در حاشیه شهر ۷۰ هزار نفر در ۱۴ سکونتگاه غیر رسمی سکونت دارند، گفت: بسیج و سپاه در ساماندهی حاشیه نشینی نقش و حضور پررنگی داشته است. رحمدل بامری، افزود: شهرستان چابهار ظرفیت‌ها و ظرافت‌های طبیعی خاص خود را دارد و خدماتی هم که نظام جمهوری اسلامی در این منطقه ارزانی داشته، مختص این شهرستان است. وی افزود: مطلب که در راستای حل معضل حاشیه نشینی باید مسئولان همت کنند تا در مناظق دیگر شهر مانند جنگوک مشکل حاشیه نشینی رفع شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار