مصیبت از تقسیم بندی رنگ ها بود،
کد خبر: 1044703
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nm3
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
"یاداشت"

رنگ های زرد و قرمز و بنفش و خاکستری چنان  مردم‌ اهل زمین را در تلاطم امواجش مدهوش کرده بود که گویی جملگی سحر زده و مجنون  و مات و مبهوت،  از کرده خویش گرفتار شده اند و عده ای  دیگر با فقر و بدبختی مدارا تا عده ای را مرفه و بی درد در مقابل چشمان خود ببینند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، حجت الااسلام والمسلمین سید محمد صادق فاطمی ،کارشناس ارشد فقه واصول حوزه علمیه اصفهان در خصوص انقلابات مخملی با دستکشهای بنفشی امریکایی وانگلیسی در فریب جوانان ومردم ایران زمین در انتخابات ریاست جمهوری [ شیخ حسن روحانی ] چهارسال قبل توانستند گلاهی به گشادی هشت سال ایثار وفداری ملت اسوه تاریخ این سرزمین بگذارند و اینک در پی مطرح کردن رنگی دیگر ودوبار فریبی زیرکانه درانتخابات پیش روی نوشت ؛مصیبت بشر از آنجا شروع شد که عده ای خواستند نوکر و برده بمانند، گمارند و عده ای  دیگر با فقر و بدبختی مدارا تا عده ای را مرفه و بی درد در مقابل چشمان خود ببینند، مردمان زمین دستخوش و اثر پذیر از تلاطم رنگ ها شده اند رنگ های زرد و قرمز و بنفش و خاکستری چنان  مردم‌ اهل زمین را در تلاطم امواجش مدهوش کرده که گویی جملگی سحر زده و مجنون  و مات و مبهوت،  از کرده خویش گرفتار شده اند و گمانشان که رنگ ها در سرنوشت‌شان اثر گذارند که گویی موج رنگ ها حتما انها را به ساحل خوشبختی خواهد رساند‌.

غافل از اینکه بازی سیاست را ندیده و زمام خویش را در دستان سیاست مداران گمارده اند سیاستی که رنگی ندارد و با آن رنگ فرسنگ ها دور است مردم بیچاره، خالق را رها نموده و به دنبال سعادت در پی انسان های گمراه از مسیر خویش میروند .

انسان های سیاست مداری که در دنیا دروغ را به جای سیاست برگزیدند و حرام را به جای حلال خوردند و حیا را با بی حیایی آبرو  بردند و مردمان بیچاره جهان  را زنده به گور و نسل ها را منقطع کردند.

باز مردمان زمین در پی فریب رنگ ها از پای نیفتادند جان بی رمق را کشان کشان به امید سراب رنگ از طلب باز نداشته و در پی مقصود خویش در تلاشند .

آه از جهل بشر به درستی که انسان دشمن ان چیزیست، که نمی شناسد اگر عقل را شناخته بودیم در مرام توهم نبودیم  فکر  داریم اما تفکر نمی کنیم .

تفکر بر عملکرد خویش ،تفکر بر راه های غلط رفته بر آنچه که از عمر کاسته شد و بر باد فنا رفت ای کاش بشر مغفول آنقدر بازیچه دست رنگ ها نبود و به جای پیروی از سیاسیون رنگرز و همتراز خویش به دنبال انسان کامل و وصل به خالق خویش می گشت چرا که فقط  رنگ صبغه الله است.

 رنگ خداست و رنگ خدا در انسان کامل متجلی است سعادت بشر بر پیروی از مرام او که صداقت و درستی و نیکویی است قرار گرفته ،دنیای حسنه اهل زمین با تعالیم روح بخش او ختم بخیر شده و آخرت  او حسنه می شود و نجات بشر در دریای پر تلاطم زندگی بستگی به کشتی نجات او دارد چرا که کشتی او امتداد کشتی نوح است  و عصای موسوی  او شکافنده بحر است و نجات دهنده خلق از کف دریا که در پی او اهریمن بسرعت می تازد باز ما هستیم و فریب رنگها در راه،..مراقب باشیم که راه تاریک است و ظلمات است در خطر گم راهی ..

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار