تکمیل راه آهن یکی از مطالبات جدی مردم منطقه است
کد خبر: 1044326
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Nfy
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
فرماندار سبزوار
فرماندار ویژه سبزوار گفت:تکمیل طرح راه آهن یکی از مطالبات جدی مردم این شهرستان است که عملیات عمرانی آن طی ۲ سال گذشته شتاب بیشتری گرفته است.

سیدمجتبی علوی مقدم در حاشیه بازدید از طرح راه آهن سبزوار افزود:طرح راه آهن این شهرستان به طول ۴۸ کیلومتر از ایستگاه سلطان آباد شهرستان خوشاب به شهر سبزوار ادامه دارد.

وی اضافه کرد:هم اینک پیشرفت فیزیکی زیرسازی پروژه طرح راه آهن سبزوار به ۸۸ درصد رسیده است که پس از اتمام عملیات زیرسازی، مناقصه روسازی و ریل گذاری هم برگزار می شود.

فرماندار ویژه سبزوار گفت:همچنین عملیات اجرایی ساخت ایستگاه راه آهن سبزوار برای دسترسی آسان مردم در کنار این شهر و در بلوار هشت بهشت آغاز شده است که هزینه لازم برای تکمیل آن ۹۰۰ میلیارد ریال است.

علوی مقدم افزود:شهر سبزوار در مسیر ترانزیت بین المللی و ارتباط با کشورهای آسیای میانه قرار دارد که این امر اهمیت تکمیل راه آهن سبزوار را افزایش داده است.

وی ادامه داد:علاوه بر طرح راه آهن سبزوار، چهار طرح ملی دیگر در این شهرستان در دست اجراست که عبارتند از عملیات ۲ بانده شدن جاده‌های سبزوار- اسفراین و سبزوار- خوشاب، احداث مجتمع فرهنگی، هنری و تکمیل مرحله دوم ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سربداران.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار