بازگشت به تعهدات برجامی تنها با لغو عملی تحریم‌ها
کد خبر: 1044052
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NbY
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
«جریان گام دوم انقلاب» در بیانیه‌ای تأکید کرد
جمعی از نمایندگان مجلس، استادان و فعالان دانشجویی در بیانیه‌ای خطاب به ملت ایران اعلام کردند: تنها در صورت مذاکره مقتدرانه است که امنیت ملی و منافع ملی تأمین می‌گردد؛ لذا بازگشت با تعهدات برجامی پس از لغو همه تحریم‌ها و راستی آزمایی متقن باید صورت گیرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، جمعی از نمایندگان مجلس، استادان و فعالان دانشجویی با عنوان «جریان گام دوم انقلاب»، در بیانیه‌ای خطاب به ملت ایران، با اشاره به ترور زیرساخت‌های هسته‌ای کشور توسط دشمنان، تأکید کرد: غربِ دست پرورده ماکیاولی، حقوق بشر و قوانین بین المللی را در صورتی موجه می‌داند که تأمین‌کننده منافع آنان باشد؛ لذا تنها در صورت مذاکره مقتدرانه است که امنیت ملی و منافع ملی تأمین می‌گردد؛ لذا بازگشت با تعهدات برجامی پس از لغو همه تحریم‌ها و راستی آزمایی متقن باید صورت گیرد.

در این بیانیه آمده است: طی روز‌های اخیر و همزمان با مذاکرات فرسایشی برجام، رژیم صهیونیستی اقدام به ترور زیرساخت هسته‌ای جمهوری اسلامی و اتحادیه اروپا هم متعاقبا اقدام به تحریم فرماندهان نظامی ما نمود. جریان گام دوم انقلاب به نمایندگی از بخش کثیری از جوانان انقلابی و به تبعیت از دیدگاه‌های مکتوب و منطوق رهبر حکیم انقلاب در خصوص مطالبه گری از مسئولان تذکراتی را خصوص اتفاقات مذکور خطاب به دولتمردان گوشزد می‌نماید:

۱. سیاست اروپا و امریکا در برابر ملت ایران که از یکسو در صدد فریب تیم مذاکره‌کننده با راهبرد فرسایشی‌سازی مذاکرات و دفع الوقت در رفع تحریم‌های ظالمانه و از دیگر سو ترور دانشمندان هسته‌ای و ترور زیرساخت‌های هسته ای، مزورانه و محیلانه است. این رویکرد غرب و همراهی و امید واهی دولت به این سیاست‌ها، توهین به کرامت و عظمت ملتی است که برای حفظ سرحدات فیزیک ایران و متافیزیک انقلاب اسلامی ۲۲۰ هزار شهید تقدیم کردند. قطعا ادامه روند کنونی از سوی دولت، توهین به عزت ایرانیانی است که قرن‌ها سبقه فرهنگی دینی، عاشورایی را در کارنامه پر تلألو و سترگ خویش دارند.

۲. خرابکاری رژیم صهیونیستی در سایت هسته‌ای نطنز، یک تراژدی امنیت ملی بود، اتفاقات اخیر از ترور دانشمندان و خرابکاری اخیر نشان از نفوذ شبکه‌ای در ساختار دولت دارد که سرآغاز این نفوذ و رسوخ را باید در مفاد برجام و پروتکل الحاقی و ایجاد تفکر واداده و سازشگر جست‌وجو کرد، حفاظت از سایت نطنز نباید سخت افزاری باشد. دستگاه‌های امنیتی هر چه سریعتر اقدامات مقتضی برای مقابله با این شبکه جاسوسی را در دستور کار و نتیجه را به اطلاع ملت ایران برسانند.

۳. جریان گام دوم انقلاب ضمن حمایت از تصمیم دولت و شورای عالی امنیت ملی در خصوص غنی‌سازی ۶۰ درصد، خطاب به متولیان سیاست خارجی اعلام می‌دارد «قدرت برتر» دال مرکزی در اندیشه دولت‌های مدرن است. غربِ دست پرورده ماکیاولی، حقوق بشر و قوانین بین المللی را در صورتی موجه می‌داند که تأمین‌کننده منافع آنان باشد لذا تنها در صورت مذاکره مقتدرانه است که امنیت ملی و منافع ملی تأمین می‌گردد؛ لذا بازگشت با تعهدات برجامی پس از لغو همه تحریم‌ها و راستی آزمایی متقن باید صورت گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار