عدم مراجعه حضوری سهامداران پردیسبان به مراجع قضایی
کد خبر: 1043693
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NVl
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
قاضی اجرای احکام پرونده های اقتصادی مشهد خبرداد
قاضی اجرای احکام پرونده های اقتصادی مشهد گفت: سهامداران شرکت موسوم به پردیسبان برای مطالبه و استیفای حقوق خود نیاز به مراجعه حضوری به مراجع قضایی ندارند.

صادق صفری قاضی اجرای احکام پرونده های اقتصادی مشهد با تشریح اقدامات انجام شده توسط مجموعه قضایی استان و دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در خصوص استیفای حقوق مالباختگان و سهامداران پرونده های اقتصادی از جمله شرکت موسوم به پردیسبان گفت: با تأکیدات رئیس کل دادگستری استان شاهد اعمال مدیریت قضایی این نوع از پرونده ها و جلوگیری از تضییع حقوق سهامداران و مالباختگان مجموعه هایی مانند پدیده، اعتماد ایرانیان و پردیسبان بودیم.

صفری افزود: پرونده پردیسبان حدود 8 هزار نفر سهامدار از سراسر کشور داشت که از طریق تبلیغات اغوا کننده رسانه ای برای سرمایه گذاری در این شرکت جذب شده بودند اما با اقدام مجموعه قضایی استان خراسان رضوی برای متهمان پرونده قضایی تشکیل و از تضییع بیشتر حقوق سهامداران پیشگیری به عمل آمد.

قاضی اجرای احکام پرونده های اقتصادی مشهد گفت: با هدف استیفای حقوق سهامداران اقدامات گسترده توسط دادسرای عمومی و انقلاب مشهد صورت پذیرفت و تاکنون مطالبات بیش از 5 هزار و 700 نفر از سهامداران پرداخت شده و مابقی نیز انشاء الله در آینده پرداخت خواهد شد.

صفری خاطر نشان کرد:با هدف پیشگیری از تشکیل تعداد زیاد پرونده و تسهیل در انجام امور مراجعان اقدامات مدیریتی از جمله تجمیع پرونده های قضایی و ایجاد سایت ویژه سهامداران انجام گرفت؛ بنابراین به هیچ عنوان نیاز به مراجعه حضوری توسط سهامداران به مراکز قضایی وجود ندارد و پایان اردیبهشت آخرین مهلت ثبت درخواست ها و مطالبات سهامداران از طریق سایت WWW.pardisbannew.irخواهد بود. بدیهی است پس از اتمام این مدت هرگونه تقاضا یا ادعای جدید باید مسیر طبیعی و معمول قانونی خود را طی کند.

همچنین تعداد 612 فقره چک مربوط به مالباختگان پرونده پردیسبان از سراسر کشور در شرکت موجود بود که شعبه اجرای احکام جهت ابطال آنها مکاتبات لازم را با بانکهای مربوطه انجام داده است و بدون نیاز به مراجعه افراد به شعبه اقدام شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار