تأمین اكسیژن رایگان فولاد مباركه مانع از تلفات زیاد كرونا شد
کد خبر: 1043568
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NTk
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
بهروز کلیدری گفت: اگر کمک‌های شرکت فولاد مبارکه در تأمین اکسیژن رایگان به مراکز درمانی رخ نمی‌داد قطعا با مرگ‌ومیرهای زیادی مواجه می‌شدیم.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت‌وگو یی اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه با تأمین اکسیژن رایگان مراکز درمانی و تأمین تجهیزات بیمارستانی همکاری تمام‌قدی با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان داشته است.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه نه‌تنها در یک سال گذشته در حوزه سلامت استان اصفهان اقدامات مهمی انجام داد، بلکه به تعدادی از استان‌ها با محوریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اکسیژن رایگان اهدا کرده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: اقدام ارزنده شرکت فولاد مبارکه باعث شد مخازن اکسیژن رایگان بیمارستان‌ها هیچ‌گاه تخلیه نشود.

وی اضافه کرد: تأمین اکسیژن رایگان توسط شرکت فولاد مبارکه کماکان ادامه دارد و این اقدام ارزنده شایسته تقدیر و تشکر است.

کلیدری گفت: در یک سال گذشته، با اقدام شایسته شرکت فولاد مبارکه، بیمارستان‌های استان اصفهان هیچ‌گاه دچار چالش جدی نشدند؛ چراکه علاوه بر مدیریت و برنامه‌ریزی و با در اختیار داشتن اکسیژن مایع شرکت فولاد مبارکه این بحران مدیریت شد.

وی در ادامه به تشریح اهمیت اهدای    اکسیژن رایگان شرکت فولاد مبارکه به مراکز درمانی پرداخت و توضیح داد: اصلی‌ترین درمان بیماران مبتلا به کرونا اکسیژن است؛  بیمارستان الزهرا به ۳ دستگاه اکسیژن ساز مجهز است و با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن قطعا این دستگاه‌ها کفایت نمی‌کرد و با مرگ‌ومیر بسیاری در استان مواجه می‌شدیم که به لطف همکاری شرکت فولاد مبارکه این اتفاق نیفتاد.

    

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار