رقابت 63 شرکت کننده از اصفهان در دومین مرحله ساماندهی داوران قرآنی
کد خبر: 1043050
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NLO
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
حمید بخشی گفت: 63 نفر در مرحله دوم شبیه سازی داوری آزمون طرح ساماندهی داوران قرآنی از استان اصفهان رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در خصوص برگزاری آزمون ساماندهی داوران سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار داشت: این طرح در چهار سطح  شهرستانی، استانی، سراسری دستگاه های دستگاه‌ها و نهادها و ملی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست این آزمون یک هزار و 700 نفر از سراسر کشور ثبت نام کردند که در نهایت 707 نفر به مرحله دوم راه یافتند، ابراز داشت: سهم شرکت کنندگان استان اصفهان در این آزمون در مرحله اول 133 نفر بود که در نهایت 63 نفر موفق به حضور در مرحله دوم شدند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: از این 63 نفر 33 نفر در رشته حفظ شرکت کردند که 27 نفر خانم و 6 نفر آقا هستند.

وی با بیان اینکه در رشته قرائت شامل تجوید، وقف و ابتداء و صوت و لحن نیز 30 نفر شامل 16 نفر خانم و 14 نفر آقا از استان اصفهان در این آزمون شرکت می‌کنند، ادامه داد: آزمون بخش قرائت در ساعت صبح از 9 تا  13 روز پنجشنبه هفته جاری و در دو سالن اجتماعات و کتابخانه مقبره علامه مجلسی برگزار می‌شود.

بخشی با بیان اینکه آزمون حفظ نیز از ساعت 14 تا 18 در همین مکان برگزار می‌شود، اضافه کرد: باید توجه داشت که 11 نفر از متسابقین از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل هستند که در امامزاده سلطان امیر احمد کاشان با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی ابراز داشت:  برای برگزاری این مسابقات یک نفر ناظر عالی در هر استان از سازمان اوقاف حضور می‌یابد که استاد شاه میوه از استان اصفهان ناظر عالی سازمان در این آزمون معرفی شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در فاصله سه متری شرکت کنندگان از یکدیگر در فضای مناسب برگزار میشود، ادامه داد: مجوزهای لازم برای برگزاری این آزمون دریافت شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار