پلیس در جست‌وجوی ۲ سارق شیطان صفت
کد خبر: 1043012
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NKm
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۸
دو سارق شیطان صفت زن پولداری را در خانه‌اش در شمال تهران مورد آزار و اذیت قرار دادند و پس از سرقت اموالش از محل گریختند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت ۵ صبح روز شنبه ۱۴ فروردین زن جوانی در یکی از خیابان‌های شمالی تهران وحشت زده به اداره پلیس رفت و از دو مرد ناشناس به اتهام آزار و اذیت و سرقت اموالش شکایت کرد.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: همراه شوهرم در خانه ویلایی در یکی از خیابان‌های شمالی تهران زندگی می‌کنیم. وضع مالی‌مان هم خیلی خوب است و حتی خانه‌ای هم در کشور ترکیه داریم.

دیروز عصر شوهرم برای انجام کاری، چند روزی خانه را به مقصد یکی از شهر‌ها ترک کرد و من در خانه تنها بودم. عصر دیروز داخل خانه نشسته بودم که صدایی از داخل حیاط مانند شکستن شیشه‌ای به گوشم رسید که کنجکاو شدم و به داخل حیاط رفتم که با دو مرد جوان که ماسک بهداشتی به صورت داشتند روبه‌روشدم.
آن‌ها با چاقو به من حمله کردند و مرا به زور به داخل خانه کشاندند که شروع به داد و فریاد کردم، اما صدایم به گوش همسایه‌ای نرسید.

وی ادامه داد: آن‌ها داخل خانه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار دادند و سپس با تهدید چاقو مکان نگهداری طلا‌ها و اموال قیمتی‌ام را به آن‌ها نشان دادم و دو سارق هم همه طلا‌ها و پول‌هایم را برداشتند و مرا داخل اتاقی حبس کردند. داخل اتاق تا ساعت‌۴‌صبح صدای آن‌ها را می‌شنیدم، اما دقایقی بعد از ساعت‌۴ دیگر صدایی نشنیدم که به سختی در اتاق را باز کردم و به اداره پلیس آمدم.

با شکایت زن جوان پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی و شناسایی متهمان در اختیار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار