گرانی به ایستگاه اتوبوس رسید
کد خبر: 1042807
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NHT
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش ۲۵ تا ۳۵ درصدی نرخ بلیت اتوبوس در پایتخت از ابتدای اردیبهشت خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفتگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره افزایش نرخ بلیت اتوبوس در پایتخت اظهار داشت:‌از اول اردیبهشت کرایه اتوبوس‌ها در پایتخت تا سقف ۳۵ درصد افزایش می‌یابد.

وی گفت:‌به طور مثال اگر کرایه اتوبوس هزار تومان بوده بر اساس افزایش نرخ جدید نرخ کرایه ۱۲۵۰ تا ۱۳۵۰ تومان خواهد شد که این میزان بر اساس طول خط در نظر گرفته می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت:‌افزایش نرخ ۲۵ تا ۳۵ درصدی هم برای خطوط بی‌آرتی و هم برای بخش خصوصی بوده و کرایه اتوبوس‌های خصوصی کمی بیشتر از اتوبوس‌های بی‌آر‌تی است و هر خطی که پارسال کرایه مورد نظر را دریافت می‌کرده امسال بر اساس جداولی که به زودی منتشر می‌کنیم ۲۵ تا ۳۵ درصد بیشتر می‌شود.

وی اعلام کرد: پرداخت کرایه از طریق کارت بلیت در بخش خصوصی هزینه کمتری برای شهروندان خواهد داشت که تخفیف کارت بلیت در هیأت مدیره شرکت هفته آینده تصویب می‌شود.

ترفع گفت: پرداخت در خطوط بی‌آر‌تی به هیچ عنوان نقدی صورت نمی‌گیرد و تنها از طریق کارت بلیت انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تصریح کرد: رانندگان اتوبوسی که کرایه‌های خود را در حال حاضر افزایش داده باشند تخلف کرده و مسافران می‌توانند تخلفات آن‌ها را از طریق سامانه ۱۸۸۸ به شرکت واحد اتوبوسرانی اطلاع دهند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار