فرصت یک ماهه فرماندار اسلامشهر برای ساماندهی رسانه ها
کد خبر: 1041691
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MzT
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
در آستانه برگزاری انتخابات:
فرماندار اسلامشهر گفت: رسانه های فاقد مجوز شهرستان برای دریافت مجوز فعالیت تا ۲۰ فروردین ماه فرصت دارند.
بهاره عشقی صابر

مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در نشستی با خبرنگاران که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس پلیس امنیت شهرستان اسلامشهر و خبرنگاران و اصحاب رسانه رسمی شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه تنوع و تکثّر در شبکه های مجازی همواره بوده و هست اظهار داشت: صاحبان کانالهای تلگرامی و فضای مجازی که مجوز رسمی ندارند، برای اینکه فضای انتخابات مسموم نشود تا ۲۰ فروردین ماه مهلت دارند با مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مجوز فعالیت اخذ کنند و به فضای انتخابات شور و هیجان قانونی بدهند .
وی گفت: هر چه خبر رسانی و اطلاع رسانی شفاف و به روز و به دور از جانبداری و تخریب و ستیزه جویی باشد، هم فضای انتخابات شور و هیجان می یابد و هم بسیاری از مشکلات مرتفع می‌شود.
مرسلپور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری و انتخاب فرد شایسته در انتخابات تصریح کرد: ۵۰ درصد از افزایش مشارکت مردمی در انتخابات بر دوش خبرنگاران است، مطبوعات در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی کارکرد زیرساخت‌های اصلی دارند که این کار کرد باید عام و همه پسند باشد.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: اصحاب رسانه در بین مردم روشنگری کنند که همبستگی یکنواختی و همگرایی اجتماعی و ایجاد وحدت با حضور پای صندوق‌های رای بیشتر می‌شود.
وی با بیان اینکه تحریم‌ها در همه زمینه‌ها در کشور تاثیر گذاشته، خاطرنشان کرد: بزرگترین اثر تحریم، تأثیر روانی بر روی مردم است اگرچه اثر اقتصادی تحریم هم وجود دارد، اما اصحاب رسانه بایستی نکات مثبت را در جامعه رواج دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی