دیابتی‌ها از سامانه‌های آنلاین مورد تایید وزارت بهداشت خرید کنند
کد خبر: 1041654
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mys
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
رئیس انجمن دیابت ایران گفت: بیماران دیابتی می‌توانند برای تهیه اقلام مورد نیاز خود به سامانه‌های آنلاین که مجوز از وزارت بهداشت دارند، مراجعه کنند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: اسدلله رجب، رئیس انجمن دیابت ایران اظهار داشت:بطور کلی اعتقادم بر این است که تهیه اقلام مورد نیاز بیماران دیابت باید به گونه‌ای باشد که در نزدیکترین داروخانه به بیمار، امکان پذیر باشد.

وی ادامه داد:، ولی در شرایط فعلی که بحث کرونا، رفت و آمد‌ها را محدود ساخته، باید از همه امکانات و راه حل‌ها برای کاهش اضطراب تردد به امکان شلوغ بهره گرفت.

وی افزود: تهیه اقلام مورد نیاز بیماران دیابتی از طریق سامانه‌های آنلاین که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو دارند، یک راه حل منطقی برای کاهش مخاطرات است.

رجب افزود: ضمن اینکه می‌تواند به نظام توزیع نیز کمک کند، چرا که اگر در جایی از کشور کمبودی رخ دهد، تهیه آن اقلام از طریق سامانه‌های آنلاین امکان پذیر می‌شود.

رئیس انجمن دیابت ایران تاکید کرد: بهره برداری از فضای مجازی تا پیش از این، کمتر به چشم می‌خورد، اما اینکه در کشور ما این اتفاق تحت نظر وزارت بهداشت کلید خورده، می‌تواند به رفاه بیماران دیابتی کمک کند و من به آن دید مثبتی دارم.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار