قالیباف در سنندج: کمک به رفع محرومیت کردستان در بودجه ۱۴۰۰ دیده شده است
کد خبر: 1041317
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MtR
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کردستان اگرچه ظرفیت‌های فراوانی دارد، اما به نسبت شاخص‌های توسعه محروم است که کمک به رفع این محرومیت در بودجه ۱۴۰۰ دیده شده است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: محمدباقر قالیباف در بدو ورود به فرودگاه سنندج در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: کردستان یکی از مناطق پرظرفیت و هم متاسفانه مناطق محروم کشور به نسبت شاخص‌های توسعه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: براساس برنامه حضور و نظارت‌های میدانی برای پروژه‌ها خاصتا کمک به اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بعد از اتمام برنامه بودجه در مجلس، اولین سفر به کردستان برنامه‌ریزی شد.

وی افزود: قبل از این سفر هم بررسی‌هایی در استان انجام شده و نظام مسائل کردستان مشخص است و در این بازدید تقریبا به حوزه‌های مختلف شهرستان‌ها سرکشی داریم.

قالیباف تصریح کرد: با استاندار و شورای برنامه‌ریزی استان هم جلساتی خواهیم داشت که ان‌شاالله بتوانیم به تکمیل پروژه‌هایی که سالیان زیادی است کند پیش می‌رود، کمک کنیم.

وی عنوان کرد: در بحث محرومیت‌زدایی که در بودجه ۱۴۰۰ هم دیده شده است نگاه ویژه‌ای به کردستان داریم.

وی همچنین افزود: در این سفر سه نفر از روسای کمیسیون‌ها از جمله رئیس کمیسیون صنایع مجلس حضور دارند تا در کردستان بتوانیم به حوزه صنایع بخصوص صنایع تبدیلی و مسائل کشاورزی کمک کنیم.

قالیباف بررسی مشکل آب شرب و کشاورزی کردستان را یکی دیگر از برنامه‌های سفر به این استان عنوان کرد و گفت: یک بخش دیگر برنامه مربوط به موضوعات و مسائل مرز و کولبری است که از زخم‌های کهنه مرزی ما هم در شمالغرب و هم در جنوب شرق است.

وی گفت: امیدواریم با کارشناسی و نظرات استان و صحبت‌هایی که با وزرا و سازمان برنامه و بودجه داشتیم در سال ۱۴۰۰ تحرکی در کردستان داشته باشیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار