تعداد واحدهای عرضه مرغ یارانه ای در اصفهان افزایش می یابد
کد خبر: 1040864
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mm8
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان:
سید حسن قاضی عسگر گفت: سامانه رهتاب قیمت مرغ و تخم مرغ را کنترل می کند تا با قیمت مصوب در بازار عرضه شود.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در گفت و گو با خبرنگار جوان نلاین ، با اشاره به تشکیل کارگروه تنظیم بازار برای مدیریت تولید و عرضه محصول مرغ و تخم مرغ در استان اصفهان اظهار داشت: گزارشی مبسوطی توسط کمیته مرغ و تخم مرغ استان اصفهان ارائه شد که نشان می داد عرضه و تقاضا به تنهایی قیمت مرغ و تخم مرغ را درکشور تعیین نمی کند.

وی افزود: عوامل متعددی بر روند قیمت مرغ و تخم مرغ تاثیر دارند که ما سعی کردیم با ارائه راه حل دقیق و موثق این موضوع را در استان اصفهان حل کنیم.

وی با بیان اینکه در آذرماه بالغ بر ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تن جوجه ریزی انجام شد، گفت: این میزان جوجه ریزی در دی ماه به ۹ میلیون و ۶۳۰ هزار تن افزایش یافت که این جوجه ها راهی بازار شده است و از روز گذشته کاهش قیمت محصول مرغ را به همراه داشته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ابراز داشت: درصدد هستیم قیمت محصول مرغ را به قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار که مرغ زنده را ۱۵ هزار و مرغ کشتارگاه به ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان در استان اصفهان نزدیک کنیم.

قاضی عسگر با اشاره به اینکه تعداد واحدهای فروش مرغ یارانه ای در استان اصفهان افزایش می یابد، اظهار داشت: علاوه بر فروشگاه های بزرگ نظیر کوثر، رفاه و ... محل توزیع مرغ های یارانه ای در استان اصفهان افزایش خواهد یافت.

وی افزود: دولت ۷۲ درصد نهاده های دامی و طیور را به صورت یارانه پرداخت می کند و ۲۸ درصد آن توسط واحدهای مرغ داری پرداخت می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت :هر شب ۵۳۰ تن مرغ زنده در استان اصفهان کشتار می شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار