پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد افتتاح شد
کد خبر: 1040756
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MkO
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
از طریق ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور
پروژه پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد طی مراسمی با حضور ویدئوکنفرانسی حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور و محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در مراسم افتتاح پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد، اظهار کرد: طرح‌های زیادی در شهر مشهد در حال تکمیل است که بسیار ارزشمند بوده و از استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد و تمامی مسئولین تشکر و به مردم خوب شهر مشهد تبریک می‌گوییم.

محمدرضا کلایی شهردار مشهد همچنین در این مراسم خطاب به رئیس جمهور، اظهار کرد:مدل شهر مشهد، یک الگو قابل تعمیم است زیرا تمامی ذی‌نفعان، شورای اسلامی شهر مشهد و به صورت ویژه استاندار خراسان رضوی تلاش‌های خوبی را انجام دادند. استاندار خراسان رضوی به صورت باور ناپذیری در طی چند ماهی که مستقر شدند اتفاقاتی را رقم زدند که در طی چند سال باید انجام می‌گرفت و این در افتتاح‌های اردیبهشت ماه خود را نشان خواهد داد.

پروژه پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد در سه سطح زیر زمین تعریف شده است که در سطح منهای یک پایانه اتوبوسرانی قرار می‌گیرد و سطوح منهای دو و منهای سه به پارکینگ خودروها اختصاص یافته است.

این پروژه که هزینه اجرای آن ۳۳۶ میلیارد تومان بوده، ۱۲ هزار متر مربع مساحت دارد. در طبقه منفی یک این پروژه حدود ۳۵ محل توقف اتوبوس در نظر گرفته شده است و در طبقات منفی دو و سه که به ‌صورت پارکینگ در اختیار شهروندان گذاشته خواهد شد، ۵۹۰ جایگاه برای پارکینگ خودرو، ۵۰ جایگاه برای خودروی افراد معلول و ۱۰۰ جایگاه برای پارک دوچرخه و موتورسیکلت در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است؛ با اجرای این پروژه دیگر در سطح زمین خودرویی نخواهد بود و فضای موجود به فضای سبز و پلازای شهری تبدیل شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار