فولاد مبارکه حامی اقشار ضعیف و محروم در منطقه است
کد خبر: 1039536
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MQi
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:
پروین صالحی گفت:همت بلند شركت فولاد مباركه را برای بازسازی خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مباركه ارج می نهیم.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه و مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه و هیئت همراه ، ساختمان بازسازی شده خیریه فرهنگی تربیتی امیرالمومنین شهر مبارکه به بهره برداری رسید.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در این مراسم  در گفت وگو با پایگاه خبری فولاد با بیان اینکه تمام امیدمان این است که نوجوانان این جامعه در یک محیط فرهنگی رشد و نمو نمایند، گفت : همت بلند شرکت فولاد مبارکه وگروه توکا فولاد را برای بازسازی این مجموعه ارج می نهیم و  از کلیه خدماتی که در راستای حمایت از اقشار ضعیف و محروم در منطقه توسط صنایع بویژه فولاد مبارکه انجام می شود قدردانی می کنم.

وی افزود: هم اکنون شاهد یک مجموعه شکیل و درخور شان افرادی که اینجا تحت سرپرستی قرار گرفته اند  هستیم و من در این بازدید بسیار خوشحالم و به وجد آمده ام چرا که ساختمان از آن حالت فرسوده و قدیمی خارج شده و به مجموعه ای زیبا برای زندگی این عزیزان تبدیل شده است.

صالحی خاطر نشان کرد : انشا الله با تحکیم خانواده ها در آینده شاهد ساخت این مراکز نباشیم ومراکز فرهنگی را تجهیز کنیم.

حمید رضا عظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه نیز در این مراسم  با بیان اینکه فولاد مبارکه به خود می بالد که توانسته چنین کمکهایی انجام دهد، افزود : بسیار خوشحالم این توفیق در راستای مسئولیت اجتماعی نصیب  فولاد مبارکه  شده و اگر مواردی از این دست در شهرستان باشد نباید به آن بی توجه باشیم.

بنا بر این گزارش مدیر عامل خیریه فرهنگی تربیتی حضرت امیر المومنین مبارکه ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در این زمینه گفت:

این خیریه در سال 1378 به پیشنهاد سازمان بهزیستی و با مشارکت  گروه توکا فولاد راه اندازی شد و  طی این مدت 200 دختر بی سرپرست یا بد سرپرست بهزیستی تحویل این مرکز شده و با هدف پرورش ، تربیت و تحصیل در اینجا نگهداری و سپس  به زندگی عادی خود در جامعه ادامه می دهند.

پروین صابری گفت: در این راستا تا کنون 80 نفر از این دختران راهی خانه بخت شده اند و ما بقی یا به آغوش خانواده برگشته و یا تحصیلات دانشگاهی را ادامه داده اند.

وی افزود : برای بازسازی و تجهیز  این مجموعه شرکت فولاد مبارکه و گروه توکا فولاد جمعا 850  میلیون تومان کمک کرده اند .

شایان ذکر است در این مراسم که با حضور عباس اکبری ، معاون نیروی انسانی و سازماندهی فولاد مبارکه و عبدالرضا جمالی مدیر عامل توکا فولاد برگزار شد با اهدا لوح تقدیر به مدیر عامل فولاد مبارکه از زحمات و  کمک گروه فولاد مبارکه در بازسازی این مجموعه قدردانی شد.

    

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار