سرقت از مشتریان سایت دیوار با ماکسیمای اجاره‌ای
کد خبر: 1039486
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MPu
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
مردی که با بررسی آگهی‌های سایت دیوار سوژه‌های خود را انتخاب کرده و سوار بر خودروی ماکسیمای اجاره‌ای آن‌ها را فریب داده و اموالشان را سرقت می‌کرد بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه سیدعلی شریفی، رئیس پایگاه‌یکم پلیس‌آگاهی گفت: ۲۴‌دی‌ماه زن جوانی وارد کلانتری‌۱۶۴ قائم (عج) شد و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. او گفت که گوشی آیفونش که ۲۳‌میلیون تومان قیمت داشت سرقت شده‌است. وقتی پرونده در پایگاه‌یکم پلیس‌آگاهی بررسی شد، شاکی توضیحات بیشتری به پلیس ارائه کرد. او گفت: برای فروش گوشی‌ام در سایت دیوار آگهی داده بودم که مردی تماس گرفت و بعد از پرسیدن مشخصات گوشی و قیمت آن درخواست خرید کرد که با او قرار ملاقات گذاشتم. روز قرار او با یکدستگاه خودروی ماکسیمای مشکی در محل حاضر شد. بعد از بررسی گوشی گفت که پول را با گوشی تلفن همراهش پرداخت می‌کند که قبول کردم و شماره حسابم را به او دادم. بعد از آن او مشغول انجام عملیات انتقال پول شد و رسیدی به من نشان داد که گفت پول به حسابم واریز شده، اما پیامکی برایم ارسال نشد. من احتمال دادم که پیامک بانک اختلال داشته باشد برای همین اعتماد کردم. صبح روز بعد وقتی به بانک رفتم و حسابم را بررسی کردم دیدم که پولی به حسابم نیامده و آن مرد به این شیوه گوشی‌ام را سرقت کرده است.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند پلاک ماکسیما را در آوردند. مالک ماکسیما گفت که در کار اجاره خودرو است و در آن روز هم خودروی خود را به شخصی به نام سهراب اجاره داده است. با اطلاعاتی که مالک خودرو در اختیار پلیس گذاشت مأموران موفق شدند سهراب را در منطقه نیاوران دستگیر کنند. شاکی وقتی با متهم مواجه شد او را به عنوان سارق شناسایی کرد. سرهنگ کارآگاه سیدعلی شریفی، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار