نشست تخصصی اشتغال در ورزش برگزار می‌شود
کد خبر: 1037960
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M1I
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش نشست تخصصی اشتغال در ورزش را با حضور تنی چند از نمایندگان مجلس به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم ورزشی نشست تخصصی اشتغال در ورزش به سفارش شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تاریخ ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری از ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار خواهد شد.
در این نشست موضوعاتی همچون: مشاغل ورزشی و شاغلین ورزش در ایران و جهان، فرصت‌های شغلی ورزش ایران، زمینه‌ها و عوامل مؤثر بر توسعه مشاغل ورزشی، راهبرد‌های توسعه مشاغل ورزشی و الگوی تقسیم‌کار ملی جهت توسعه مشاغل ورزشی ارائه خواهد شد.
بر اساس این گزارش، دکتر محمدحسین رضوی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و مجری "طرح طراحی نظام اشتغال دانش‌آموختگان تربیت‌بدنی با رویکرد خصوصی‌سازی" و دکتر محمدحسین قربانی عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی و مجری " طرح طراحی الگوی توسعه مشاغل ورزشی در ایران" با توجه به فعالیت‌های پژوهشی بسیار ارزشمندی که درزمینهٔ اشتغال و به سفارش پژوهشگاه انجام داده‌اند سخنرانی خواهند کرد.
همچنین مهندس امیرحسین آل اسحاق مدیرکل طرح‌های ملی فراگیر جوانان وزارت ورزش و دکتر محمدرضا برومند نماینده دانشگاه بهشتی و مسئول کارگروه اشتغال شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور از دیگر سخنران این نشست خواهند بود.
شایان‌ذکر است در این نشست روسا و مدیران گروه‌های دانشکده‌های علوم ورزشی دانشگاه‌های سراسر کشور حضور خواهند داشت تا با تبادل‌نظر اعضا شورای هماهنگی مراکز آموزش و پژوهش ورزش کشور با یک هم‌فکری ملی و اقدام ملی در خصوص مشکلات فارغ‌التحصیلان تربیت‌بدنی و علوم ورزشی درزمینهٔ اشتغال بحث و گفتگو و زمینه را برای اشتغال این قشر از جوانان فراهم سازند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار