فرهنگسرای تخصصی کودک و نوجوان در اختیار شهروندان قرارگرفت
کد خبر: 1037880
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M00
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸
مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان خبر داد:
علی اصغر شاطوری گفت: در منطقه هفت شهر اصفهان 9 پروژه عمرانی و ترافیکی با اعتبار بیش از 225 میلیارد ریال به بهره برداری رسید

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان با بیان اینکه این در قالب برنامه " هر یکشنبه، یک افتتاح" و با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری با رعایت پروتکل های بهداشتی، 9 طرح عمرانی – ترافیکی در منطقه هفت شهر اصفهان با اعتبار 225 میلیارد و 842 میلیون ریال بهره برداری و آغاز شد، اظهار کرد: فرهنگسرای تخصصی کودک و نوجوان با 500 متر زيربنا با اعتبار 22 میلیارد و 500 میلیون ریال بهره برداری  شد.

وی افزود: این فرهنگسرا دارای سالن اجتماعات، کافی شاپ، کلاس آموزشی و .... است.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه فاز دوم پارک و مادی چشمه خونین از دیگر پروژه های مورد بهره برداری است، گفت: بدنه سازی مادی با سنگ مالون به ارتفاع چهار متر با حجم سنگ کاری بالغ بر 800 متر مکعب و پیاده رو سازی با بتن دکوراتیو همچنین زير سازی و آسفالت گذرهای اطراف آن با مساحتی بالغ بر پنج هزار مترمربع و پیاده روسازی فاز اول و دوم با مساحتی بالغ بر دو هزار مترمربع از جمله اقدامات برای ساماندهی مادی چشمه خونین بوده است.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح 13 میلیارد و 842 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

شاطوری با اشاره به پیاده روسازی خیابان کاوه اظهار کرد: این طرح حدفاصل میدان شهدا تا پل چمران با مساحتی بالغ بر 10 هزار مترمربع با مسیر ويژه دوچرخه، مسیر ويژه نابینايان و مبلمان شهر با اعتبار 12 میلیارد و 100 میلیون ریال بهره برداری  شد.  

*پیاده روسازی خیابان مدرس

وی بیان کرد: پیاده روسازی خیابان مدرس در فازهای 1 و 2 و نیز پیاده روسازی خیابان فرزانگان از دیگر طرح های آماده بهره برداری در منطقه است. 

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان افزود: این طرح که با اعتبار شش و نیم میلیارد ریال اجرا شده است شامل، اجرای ساماندهی پیاده رو میدان شهدا تا خیابان مدرس در سطح چهار هزار مترمربع، مانع گذاری و جدول گذاری و اجرای فاز دو از خیابان عباسی تا مهرانگیز و ساماندهی خیابان خردمند تا میدان ورزشکار در سطح دو هزار و 500 مترمربع است.

وی ادامه داد: احداث بسترسازی معابر اصلی و فرعی گذرهای تفکیکی محسنی پور با اعتبار چهار و نیم میلیارد ریال از دیگر طرح های منطقه است که شامل دو هزار و 500 متر طول و مساحتی بالغ بر 38 هزار مترمربع است که گذر بندی شده و دارای کانال دفع آب های سطحی است.

*پروژه های ترافیکی منطقه

شاطوری افزود: احداث مسیر دوچرخه و هوشمندسازی تقاطع های سطح منطقه و پروژه های ترافیکی منطقه نیز با اعتبار 67 میلیارد و 300 میلیون ریال اجرایی شده است.

وی ادامه داد: این طرح شامل نصب دوربین های ثبت تخلف عبور چراغ قرمز و نصب دوربین نظارت تصويری، نصب دستگاه کنترلر هوشمند، سنسورگذاری، تعويض کنترلرهای قديمی و ارتقای سخت افزاری کنترلرها، اجرای طرح های آرام سازی و کنترل سرعت در محل اجرای طرح های روانسازی عبور و مرور در معابر، اصلاح هندسی و رفع معضلات ترافیکی، رفع گلوگاه ها و روان سازی ترافیک، نصب مبلمان ايستگاه های اتوبوس و تعويض مبلمان فرسوده و قديمی، ايمن سازی و نصب تابلوها و علائم و تجهیزات ترافیکی جهت کاهش تصادفات است.     

*ساماندهی مجموعه گردشگری باغ فدک

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان به ساماندهی مجموعه گردشگری باغ فدک اشاره و تصریح کرد: این طرح 9 میلیارد ریالی شامل ساخت سرويس بهداشتی ، سکوها و نرده گذاری درياچه باغ فدک و احداث ساختمان اداری و ترمیم پست برق است.

* آغاز عملیات عمرانی زیرسازی و آسفالت معابر فرعی منطقه

وی با اشاره به آغاز عملیات عمرانی زیرسازی و آسفالت معابر فرعی منطقه با اعتبار 87 میلیارد ریال از فردا، گفت: مساحت اجرای این طرح 8 هزار مترمربع و شامل گذرهای نیلوفر، چشمه خونین، اداره برق، بنفشه، مهرانگیز، ابوذر است. 

شاطوری افزود: با اعتبار 25 میلیارد و 600 میلیون ریال طرح های دیگری همچون تعمیرات و نگهداری عمرانی معابر فرعی و اصلی سطح منطقه، مناسب سازی پیاده روهای خیابان فلاطوری و آل بويه جهت عبور افراد دارای معلولیت، اجرای روشنايی مادی و انهار برازنده و شاه پسند با نصب 200 پايه روشنايی با ارتفاع سه متر،800 متر طول نرده گذاری و ايمن سازی پل و حفر 300 چاه و یک هزار متر لوله گذاری جهت دفع آب های سطحی در منطقه هفت آغاز شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار