جیغ آبی برای غذا و پول!
کد خبر: 1037712
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LxI
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
پیروزی ضعیف و پرزحمت استقلال مقابل نساجی مازندران شامگاه جمعه هرچند که آبی‌ها را دوباره به صدر جدول برگرداند، اما باعث بروز حواشی جدیدی در تیم پرهوادار پایتخت شد.
فریدون حسن
سرویس ورزشی جوان آنلاین: برای ریشه‌یابی اصل ماجرای حواشی تازه استقلال و حمله همه‌جانبه بازیکنان این تیم به مدیریت و هیئت مدیره این باشگاه لازم است به دوشنبه شب هفته قبل برگردیم، جایی که محمود فکری سرمربی همیشه معترض استقلال با حضور پرابهام خود که هنوز هم کسی پاسخ روشنی به آن نداده در برنامه زنده فوتبال برتر و ساعات پایانی شب از وجود اتاق فکر برای تخریب استقلال و به حاشیه بردن آن صحبت کرد و از مدیریت ضعیف و حواشی موجود گفت، آن هم در برنامه‌ای که توسط همین استقلال تحریم شده بود. همین جناب فکری در نشست‌های خبری صحبت‌های خود را به بعد از خروج دوربین برنامه فوتبال برتر موکول می‌کرد.

آتش تهیه حملات جمعه شب بازیکنان استقلال را دوشنبه قبل سرمربی‌شان شعله‌ور کرده بود و فقط کافی بود آبی‌ها بازی روز جمعه را ببرند تا برنامه به درستی اجرا شود. استقلال روز جمعه در یکی از ضعیف‌ترین نمایش‌های این فصل خود به زحمت و با گل دیرهنگام به برتری رسید و تازه یک پنالتی را هم از دست داد، ولی همین کافی بود برای شروع حملات به هیئت مدیره و مدیرعامل، کسانی که البته اینقدر تقصیر و سوءمدیریت از خود نشان داده‌اند که امروز بازیکنان استقلال بتوانند به راحتی مدعی شوند و آن‌ها را بکوبند. بازی به پایان می‌رسد، اما بازی اصلی و پرسروصدا تازه شروع می‌شود. وریا غفوری، کاپیتان استقلال با حاشیه‌سازی‌های خاص خود تعویض می‌شود و ورزشگاه را ترک می‌کند، اما بقیه هستند و مترصد دیدن خبرنگاران و دوربین‌ها.
اسماعیلی، مطهری، مظاهری، دانشگر، قایدی، موسوی و شجاعیان که کاسه صبرشان لبریز شده از وضعیت زمین انقلاب که ظاهراً کوددهی به آن چمن را پر از شیشه کرده،  از مشکلات مالی گرفته تا غذا دادن پرسی به بازیکنان تیم در اردو گلایه می‌کنند و این‌ها تازه شروع ماجراست. انگشت اتهام بازیکنان مستقیم مدیرعامل باشگاه را نشانه گرفته  و آن‌ها مددی و البته هیئت مدیره را مسبب تمام این اتفاقات می‌دانند.

نکته جالب توجه در اعتراض‌ها اینکه تقریباً همه از تغذیه می‌گویند و اینکه چرا یک نوع غذا در هتل سرو شده، آن هم به صورت پرسی! این وجه مشترک تمام اعتراض‌هاست، چند نفری هم از زمین تمرین ایراد می‌گیرند و یکی، دو نفر هم به مسئله قرارداد‌ها ورود می‌کنند هم آن‌ها که قراردادهای‌شان چند برابر شده یا قرار بوده در زمان مدیریت قبل چند برابر شود که سری اول می‌خواهند مدیریت جدید قراردادشان را پرداخت کند و سری دوم نیز در پی بستن قراردادی تازه هستند و توقع دارند مدیریت جدید هرچه آن‌ها می‌خواهند چشم بگوید. به این ترتیب شرایط صدرنشین فعلی لیگ برتر درست در آستانه نیم‌فصل به‌هم می‌ریزد. تیم در حاشیه‌ای فرو می‌رود که استارت آن از دوشنبه هفته قبل زده شده بود.

ماجرای اعتراض استقلالی‌ها در حالی طی روز‌های گذشته تمام اخبار و فضای ورزش را تحت تأثیر خود قرار داده که همین حالا بسیاری از ورزشکاران رشته‌های المپیکی و مدال‌آور کشور در سخت‌ترین شرایط و با کمترین امکاناتی که حتی در تصور آبی‌ها و دیگر تیم‌های فوتبال ایران نمی‌گنجد مراحل آماده‌سازی خود را طی می‌کنند. المپیکی‌های ایران نه در هتل‌های آنچنانی که در خوابگاه‌های نمور استراحت می‌کنند. آن‌ها طی سالی که گذشته حتی محل تمرین هم نداشته‌اند و خیلی از المپیکی‌ها حسرت همان یک وعده غذای پرسی را دارند که امروز فوتبالی‌ها در اولین مواجهه با آن صدای اعتراض‌شان درآمده است. با این حال اینگونه نیست که با هوچی‌گری و مظلوم‌نمایی بتوان روی زیاده‌خواهی سرپوش گذاشت. البته از یاد نبریم که سوءمدیریت حاکم بر فضای فوتبال و باشگاه‌ها از جمله استقلال مسبب اصلی حاشیه‌های امروز است. مدیریتی که با نازپرورده کردن بازیکنان فوتبال به جای بازی خواستن از آن‌ها باعث شده، امروز با عده‌ای بازیکن در فوتبال باشگاهی مواجه باشیم که نه فقط درک درستی از وضعیت کشور ندارند، بلکه روز به روز زیاده‌خواه‌تر شده‌اند و بیشتر از قبل طلبکار بیت‌المال و مردم هستند. آن‌هایی که کوچک‌ترین آورده‌ای برای ورزش کشور نداشته‌اند و صرفاً بریز و بپاش‌های‌شان دیده می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار