پشیمانی از تهدید، پیام رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا برای دشمنان
کد خبر: 1035642
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LPu
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
سخنگوی رزمایش اقتدار ۹۹: پیام رزمایش برای کشور‌های دوست، صلح و برای دشمنان این است که با اقتدار و در کمترین زمان پاسخ می‌گوییم.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث شرفی سخنگوی رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش با تشریح عملیات روز اول این رزمایش اظهار کرد: ابتدا تعداد کثیری از نیرو‌های واکنش سریع با اجرای عملیات مشترک هوابرد از پهنه آسمان بر روی مواضع هدف فرود آمدند و پس از عملیات بارریزی تجهیزات سنگین تیپ ۵۵ هوابرد، چتربازان با استفاده از نفربر‌های رزمی و با پشتیبانی راکت انداز‌های سازمانی اهداف مورد نظر را منهدم کردند.
سخنگوی رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا ادامه داد: ویژگی این عملیات، جابجایی سریع از راه هوا توسط هواپیما‌های ترابری جمهوری اسلامی از نقاط دوردست به منطقه رزمایش بود که غیورمردان تیپ ۵۵ هوابرد این عملیات را با طرح‌ریزی بسیار دقیق و در کمترین زمان اجرا کردند.
امیر شرفی خاطرنشان کرد: در این عملیات، غواصان تیپ ۶۵ نیروی مخصوص واکنش سریع با سقوط آزاد به مواضع سطحی و زیرسطحی نفوذ و برای انهدام اهداف مشخص شده در سطح و عمق دریا اقدام کردند.
وی با تشریح عملیات‌های پیش رو گفت: عملیات امروز یک عملیات متحرک هجومی واکنش سریع است که طی آن عملیات تاخت و انهدام اهداف توسط تیپ واکنش سریع ۲۲۳ و با پشتیبانی بالگرد‌های ۲۱۴ هوانیروز، انجام می‌شود.
سخنگوی رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا تصریح کرد: متعاقب این عملیات، بالگرد‌های مجهز به سامانه دید در شب، موشک اندازها، راکت انداز‌ها و تیربار تهاجمی در پشتیبانی از این عملیات در دید محدود با بهره‌گیری از سامانه‌های نوین دید در شب؛ عملیات طرح‌ریزی شده را انجام خواهند داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار