فرصت استثنایی برای مشمولان غایب ساکن در اصفهان
کد خبر: 1035363
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LLP
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان:
سرهنگ" مهرداد پناهپوریان" گفت: مشمولان ساکن استان اصفهان که بیش از یک سال غیبت دارند در صورت تمایل می توانند تمامی دوره خدمت وظیفه عمومی خود را در یکی از یگان های انتظامی استان انجام دهند.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان درگفت و گو یی بیان داشت: با تدابیر فرمانده انتظامی استان اصفهان، تمهیدات لازم برای انجام دوره خدمت وظیفه عمومی برای مشمولان غایب  در این فرماندهی فراهم شده است.

وی افزود: براین اساس مشمولان غایب ساکن استان اصفهان که بیش از یک سال غیبت دارند در صورت تمایل به ادامه خدمت در یگان های انتظامی این استان  بایستی پس از اخذ برگ اعزام از دفاتر پلیس +10 به معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان  واقع در بزرگراه دستجردی، بعد از پل راه آهن، ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان مراجعه و فرم مربوط به جذب و پذیرش در این فرماندهی را تکمیل کنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: دوره آموزشی این مشمولان به مدت یک ماه در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان انجام می شود و این افراد پس از آن ادامه خدمت خود را براساس نیاز در یکی از یگان های انتظامی استان سپری خواهند کرد.

سرهنگ پناهپوریان، خدمت در استان محل سکونت یک فرصت استثنایی است که فرماندهی انتظامی استان اصفهان برای مشمولان غایب فراهم کرده تاکید کرد: مشمولان غایبی که بیش از یک سال غیبت دارند برای اینکه از این فرصت ویژه استفاده کنند لازم است که هرچه سریع تر به دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و نسبت به اخذ برگ اعزام خود اقدام کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار