از کتاب "کلانشهر و فرهنگ" در موزه ملک تهران رونمایی شد
کد خبر: 1035108
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LHI
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷
"تازه های انتشار"
کتاب "کلانشهر و فرهنگ" اثر فاخر دکتر نعمت‌الله فاضلی، با حضور دکتر کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و محمد عیدی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و با حضور مجازی معاونین و روسای سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی کلانشهر های ایران در موزه ملی ملک تهران رونمایی شد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در این مراسم با بیان اینکه جوامع شهری در هر مقیاسی یک جامعه دانش محور است گفت: هر چه شهر بزرگتر باشد ضرورت و حیاتی بودن دانش برای آن شهر بیشتر می شود.

نعمت اله فاضلی نویسنده کتاب در ادامه افزود: تلاش کرده ام در این کتاب نشان دهم که پژوهش شهری نوعی فعالیت و دانش فرهنگی است که برای مدیریت و زیست شهری ضرورت دارد.

محمد عیدی نیز تصریح کرد: برنامه ریزی فرهنگی شهر یعنی بسیج استراتژیک منابع فرهنگی برای مدیریت و توسعه شهر، منابع فرهنگی هم به معنای جنبه های زیباشناختی، هنری و نمادین شهر بوده و هم به معنای شیوه زندگی مردم لذا باید از تمام سرمایه های فرهنگی که در جامعه وجود دارد برای مدیریت شهری بهره جست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار