محسن هاشمی: پیگیری هوای پاک مختص زمان آلودگی هوا نیست
کد خبر: 1034005
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KzV
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
هاشمی گفت: مسئولان فقط زمانی که آلودگی هوا در شهر هست به این موضوع توجهی نداشته باشند و هوای پاک با جدیت بیشتری اجرا شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پایان دویست و شصت و دومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حضوریافت و با اشاره به جلسه هم اندیشی امروز صبح گفت:سه حسابرسی گزارش مالی در جلسه هم اندیشی بررسی شد.

وی با یان اینکه آقای نظری استعفای خود را پس گرفته، اظهار کرد: در جلسه هم اندیشی بحث بازبینی قانون شورا‌ها هم مورد بررسی قرار گرفته است.

هاشمی بیان کرد: منابع را در اختیار کمیسیون‌ها قرار دادم و قرار شد تا آقای امینی نظرات را جمع‌آوری کند و نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی فرستاده شود.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دستور‌های بررسی شده گفت: دستور اول مسئله لایحه پیاده راه‌ها بود و، چون در فضای مجازی مواردی از این دست مطرح شده قرار بر این شد تا به کمیسیون بازگردد و اصلاح شود.

وی ادامه داد: در دستور‌های بعدی مجمع اتوبوسرانی و اختیارات آن عملی شد و عمدتا اعضا لوایحی که چنیدن بار بازگشته است را مطرح کردند و قرار شد اصلاح شوند.

هاشمی با اشاره به آلودگی هوا گفت: انشالله که مسئولان فقط زمانی که آلودگی هوا در شهر هست به این موضوع توجهی نداشته باشند و هوای پاک با جدیت بیشتری اجرا شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در بحث حمل و نقل شهری کار‌های متعددی را انجام دادیم و تمام عملیات پایانه‌های شهری زیر نظر دولت است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار