سفارش چلوکباب از پلیس ۱۱۰!
کد خبر: 1033352
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Koy
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
زن شیرازی وقتی با شوهرش درگیر شد برای اینکه متوجه کمک‌خواهی او از پلیس نشود با ۱۱۰‌تماس گرفت و درخواست چلوکباب با نوشابه داد که با هوشیاری کاربر پلیس مأموران به کمک وی شتافتند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: چند روز قبل زنی در شیراز فارس با ۱۱۰ تماس گرفت و درخواست ارسال چلوکباب با نوشابه داد. پس از این تماس کاربر پلیس ابتدا پاسخ می‌دهد که «شما با مرکز ۱۱۰ تماس گرفته اید و برای درخواست غذا باید با رستوران تماس بگیرید»، اما تماس گیرنده می‌گوید «بله بله ازدیشب غذانخورده‌ام و خیلی گرسنه‌ام.» در این لحظه کاربر ۱۱۰ متوجه تلاش‌های وی برای امدادخواهی می‌شود که از او سؤال می‌کند، «آیا شما قادر به صحبت کردن نیستی و کسی کنارتان است؟» که تماس گیرنده می‌گوید «بله». کاربر دوباره سؤال می‌کند «فردی که کنار شما است مسلح است؟» و زن جوان پاسخ می‌دهد که «نه فقط خیلی گرسنه‌ام لطفا سریعتر غذا را بفرستید.» پس از این کاربر به زن جوان می‌گوید که «متوجه شدم شما غذای بیرون بر می‌خواهید، لطفا آدرس منزل را اعلام کنید تا غذای شما را ارسال کنیم.»

بدین ترتیب با هوشیاری کاربر پلیس تیمی از مأموران کلانتری حوزه استحفاظی به محل حادثه اعزام می‌شوند و به اختلاف شدید زن و شوهر پایان دادند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: خانم تماس گیرنده، به دلیل ترس از شوهرش، به شیوه‌ای خاص با مرکز ۱۱۰ تماس گرفته و یاری طلبیده بود که با هوشیاری کاربر‌۱۱۰ و تماس به موقع این زن و حضور مأموران پلیس و مددکار اجتماعی باعث جلوگیری از بروز مشکل غیر قابل جبران شد.

سرهنگ کاووس محمدی از شهروندان درخواست کرد که در مواقع بروز مخاطرات و مشکلات، از طریق مرکز ۱۱۰ امدادخواهی خود را طرح کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار