۹ دی روز بصیرت است
کد خبر: 1033212
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kmi
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان:
حجت الاسلام حیات الغیب، ۹ دی را روز بصیرت خواند و گفت: در ۹ دی سال ۸۸ مردم به برکت خون شهدا به بصیرت رسیدند و فتنه دشمن را خاموش کردند.

حجت الاسلام سید لطف الله حیات الغیب، امروز(9دی) در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه بصیرت، اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت است و بصیرت مردم در 9 دی جلوی توطئه دشمنان را گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان 9 دی را روز سوزش خیانت کسانی که می خواستند جبل سوار انقلاب اسلامی بشوند عنوان کرد و گفت: 9 دی روز عاشورای ایران بود، عاشورای ایران عاشورای پیروزی حق بر باطل بود.

وی ادامه داد: 9 دی ثمره خون شهدا بود، خون شهدا آمد و به برکت خون شهدا مردم به بصیرت رسیدند، 9 دی تاریخ نبود تاریخ ساز شد.

حجت الاسلام حیات الغیب 9 دی را روز غضب بر فتنه گران و بخشش فریب خوردگان عنوان کرد و افزود: 9 دی روز غدیر بود، غدیر خم در کویر قم، مردم قم در سال 56 به میدان آمدند و در 9 دی همچون قیام مردم قم در سال 56 مردم باری دیگر به صحنه آمدند و یک بار دیگر غدیر خم اجرا شد.

وی ادامه داد: روز تعیین کننده کوثر و روزی بود که شعار «خامنه ای کوثر است و دشمن او ابتر است»، به وقوع پیوست و مردم به کوثر رسیدند.

مدیر حوزه علمیه کمالیه خرم آباد خاطرنشان کرد: مردم در 9 دی از رهبر فرزانه انقلاب تبعیت کردند، 9 دی در زمستان بود ولی درخت انقلاب در سایه بصیرت مردم در این روز شکوفه داد.

وی عنوان داشت: 9 دی در ایران بود ولی پایه های کاخ سفید در مکان و کاخ یزید در زمان به هم ریختند و این روز تاریخ ساز فرصتی برای بیعت مجدد با امام حسین(ع) و رهبری شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: یکی از اهمیت های حماسه 9دی این بود که پیروزی  حماسه 9دی بر دسیسه های دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین پیروزی بود.

حجت الاسلام حیات الغیب خاطرنشان کرد: حماسه به این معنی است که مردم به این شعور و بصیرت رسیدن که این شعور و این بصیرت  منجر به زباله انداختن همه توطئه های دشمنان شد.

وی ادامه داد: حماسه 9دی رسالتی بزرگ بود و در قالب این رسالت وظیفه ای برای مردم ایجاد شد که برای دفاع از آمان های انقلاب و مقابله با توطئه های دشمنان در خیابان ها تجمع کنند.

 

حجت الاسلام حیات الغیب با بیان اینکه امنیت نظام به واسطه حفظ روحیه انقلابی ایجاد شد، خاطرنشان کرد: 9دی روز بصیرت و روز میثاق با ولایت بود.

 

وی با بیان اینکه  روز 9دی ماه یوم الله و روز یاس و نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی بود، افزود: 9دی روزی بود که جنود الهی بر جنود شیطانی پیروز شدند.

 

حجت الاسلام حیات الغیب اذعان داشت: روز 9 دی روزی بود که ملت خروش کردند و در لبیک به ندای مقام معظم رهبری به میدان آمدند.

 

رئیس شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه روز 9دی روز نه گفتن ملت به فتنه گران بود، افزود: فتنه گران بدانند که ملت ایران اسلامی با شما نیستند و با اسلام، انقلاب هستند.

 

وی با بیان اینکه 9 دی روز شلیک تیر خلاص ملت به دشمنان بود، خاطرنشان کرد: 9دی ماه روز تجدید عهد ملت با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام حیات الغیب بیان کرد: 9 دی ما در کوفه نبود، در تهران بود، در عراق نبود در ایران بود و ملت ایران خوب فهمیدند باید مسیر انقلاب را با رهبری امام خامنه ای ادامه دهند تا پرچم به دست امام زمان(عج) داده شود.

برچسب ها: 9 دی ، بصیرت ، حماسه 9 دی
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار