شکایت تازه در پرونده بهلول قاتل
کد خبر: 1032667
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kdv
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۹
پرونده بهلول، مرد سالخورده که به اتهام قتل دختری به نام شیما بازداشت شده با طرح شکایت درباره گم شدن زنی جوان وارد مرحله‌ای تازه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: تابستان سال قبل بود که دختر ۱۵‌ساله‌ای به نام شیما به طور ناگهانی در تهران ناپدید شد و مأموران پلیس برای پیدا کردن وی وارد عمل شدند. مأموران در ادامه بهلول ۶۰‌ساله را به عنوان مظنون حادثه که مشخص شد شیما را از ترمینال بیهقی به خانه‌اش برده است بازداشت کردند، اما وی در بازجویی‌ها منکر جرم خود شد و آزاد شد. پس از این تحقیقات ادامه داشت تا اینکه آبان ماه امسال متهم دوباره بازداشت شد، اما این بار پس از تناقض‌گویی‌های زیاد به قتل شیما اعتراف کرد و گفت جسد او را در باغچه خانه صاحبخانه‌اش دفن کرده‌است.

شکایت تازه

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد، مردی به اداره پلیس رفت و مدعی شد که بهلول ۱۵‌سال قبل در ناپدید شدن زن جوانی دست داشته است. وی گفت: «بهلول دوست معتادی داشت که ۱۵‌سال قبل به مکان نامعلومی رفته بود. بعد از این زن مرد معتاد از بهلول برای پیدا کردن شوهرش درخواست کمک کرده بود و به همین خاطر مدتی با هم بودند که ناگهان این زن ناپدید شد. پس از این فرزندان این زن خیلی به دنبال مادرشان گشتند، اما ردی از او پیدا نکردند و در نهایت هم چند سال قبل برای زندگی به خارج از کشور رفتند. الان که از طریق روزنامه‌ها متوجه شدم بهلول دختر ۱۵‌ساله را به قتل رسانده احتمال دادم او در گم شدن زن دوستش هم دست داشته باشد و به همین خاطر موضوع را به اداره پلیس اطلاع دادم.» تحقیقات درباره این ادعا از سوی مأموران به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار