سپاه ۱۰۰ اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تهران می‌دهد
کد خبر: 1031857
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KQr
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۰
استاندار تهران:
استاندار تهران از پیگیری وزیر کشور برای واردات اتوبوس به کشور با تهاتر نفت خبر داد و گفت: سپاه ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در اختیار ناوگان اتوبوسرانی تهران قرار می‌دهد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: انوشیروان محسنی‌بندپی درباره وضعیت حمل و نقل عمومی تهران گفت: اتفاقات خوبی در حمل و نقل عمومی در حال شکل‌گیری است. وزیر کشور پیگیر است تا از طریق تهاتر فروش نفت بتوانند اتوبوس‌هایی را وارد کشور کنند. همچنین قرار شد قطعات اتوبوس را از خارج خریداری و در اختیار کارخانجات اتوبوس‌سازی کشور قرار دهند تا این کارخانجات نسبت به تأمین و ساخت اتوبوس اقدام کنند.

وی با بیان اینکه خرید اتوبوس از کارخانجات داخلی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که در راستای تجهیز حمل و نقل عمومی در حال انجام است به ایلنا خاطر نشان کرد: اقدامات زیادی در راستای تجهیز حمل و نقل عمومی در دست انجام است، اما واقعیت این است که شاید این اقدامات تا دو الی سه ماه دیگر پاسخگوی نیاز ما نباشد؛ از همین‌رو برای این مدت نیز قرار شده‌است، ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از سپاه در اختیار ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران قرار بگیرد. مقدمات این کار آماده شده‌است و امیدواریم زودتر این اتوبوس‌ها نیز در اختیار ناوگان قرار بگیرد. استاندار تهران در پاسخ به این سؤال که با توجه به وضعیت مناطق حاشیه‌ای تهران چه تدابیری برای جلوگیری از بیماری کرونا در این مناطق اندیشیده شده‌است، گفت: نگرانی درخصوص بیماری در همه نقاط وجود دارد و هر جایی که به هر حال اطلاعات آن در اختیار شبکه‌های بهداشت و درمان ما قرار نگیرد و به لحاظ فرهنگی هم ضعف سطح سواد سلامت را شاهد باشیم، باید نگرانی نسبت به وضعیت آن مناطق داشته‌باشیم.

وی افزود: البته ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا هر کسی در استان تهران سکونت دارد، در سامانه سیب ثبت‌نام شود و تدابیری در حال اتخاذ است که همه آحاد جمعیت استان چه افرادی که در شهر‌ها و شهرستان‌ها و روستا‌های استان ساکن هستند و چه افرادی که در مناطق حاشیه استان مستقر شده‌اند بتوانند در سامانه سیب ثبت‌نام کنند.

استاندار تهران گفت: مراکز بهداشت و درمان در مناطق حاشیه‌ای نیز پایگاه‌های سلامت دارند و این مناطق نیز توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی پوشش داده و پایگاه‌های سیار در این مناطق نیز ایجاد شده‌است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار