احتمالاً «ازسرنوشت» ۶ تایی می‌شود
کد خبر: 1031547
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KLr
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه ۲ در نشست خبری سریال «از سرنوشت»:
در حالی که کارگردان سریال «ازسرنوشت» ساخت فصل چهارم این سریال را منوط به خواست مردم و مخاطبان می‌داند، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه ۲ سیما از برنامه‌ریزی برای ساخت فصل‌های ۵ و ۶ این سریال در سال‌های آینده خبر داد.
سیدمرتضی ذاکر
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: محمدرضا خردمندان، کارگردان سریال «از سرنوشت» در نشست خبری این سریال با اشاره به اینکه فصل سوم در ادامه دو فصل قبلی بود، اظهار داشت: متأسفانه فاصله‌ای بین فصل دوم و سوم افتاد که اتفاق خوبی نبود، اما مخاطب به سریال برگشت. فکر می‌کنم فصل سوم بیشتر دیده شد و این سریال روند صعودی را در جذب مخاطب طی کرد.

وی درباره ساخت ادامه سریال «از سرنوشت» گفت: صحبت‌هایی انجام شده و نویسنده‌های ما دارند قصه‌ها را جلو می‌برند. جا دارد از نویسندگانمان تشکر کنم که جدی‌ترین بار سریال روی دوش این عزیزان است. اگر به این برآیند برسیم که محصول نهایی در ادامه دچار افت نمی‌شود و اگر همه چیز به خوبی پیش برود، تصورمان این است که این سریال را ادامه بدهیم. کارگردان «از سرنوشت» افزود: ادامه سریال منوط به خواست مردم است، هر جا احساس کنیم مخاطب علاقه‌ای به دیدن ادامه کار ندارد، دیگر ادامه نمی‌دهیم، البته مدل داستان طوری است که قابل ادامه پیدا کردن است. قصه‌هایی که سرگذشت هستند، پتانسیل ادامه پیدا کردن را دارند. ما مخاطبان‌مان را رصد می‌کنیم. نویسندگان سریال، قصه را برای همین سه فصلی که پخش شد نوشته بودند، اما فصل سوم با اختلاف زمانی یک ساله پخش شد.

کارگردان «از سرنوشت» درباره استفاده و بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و فرهنگی در این سریال گفت: در متن قصه، ما بحث توجه به بچه‌هایی را مطرح می‌کنیم که در جامعه شرایط سختی دارند؛ بحث بچه‌های یتیم که در آموزه‌های دینی ما هم به آن پرداخت شده و مورد توجه است، همچنین بحث رفاقت که از آموزنده‌ترین و ارزشمندترین ارزش‌های فرهنگی ماست که مقداری در جامعه کمرنگ شده است. «از سرنوشت» این حفره را در جامعه پر می‌کند. رفاقت‌های امروزی بر اساس منافع فردی شکل می‌گیرد و به سرعت هم از بین می‌رود. این سریال رفاقت را از منظر اخلاق و عشق به مردم پیش می‌برد. این گمشده‌ای است که مردم دنبالش می‌گشتند و دلیل استقبال مخاطب از سریال هم همین است.

بهرنگ ملک‌محمدی، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه ۲ در ادامه این نشست اظهار کرد: به طور قطع می‌گویم که ما فصل ۴ را سال۹۹ آغاز کرده و ۱۴۰۰ برای پخش خواهیم داشت. فصل‌های ۵ و ۶ را هم داریم برنامه‌ریزی می‌کنیم، چون این سریال یکی از سرمایه‌های شبکه و سازمان صداوسیماست. استفاده از تیم کاملاً جوان نکته مثبت کار است. کارگردان و بازیگران جوان هستند و سیاست سازمان همین است که از نیرو‌های جوان و علاقه‌مند به کار در تلویزیون استفاده شود. مدیر گروه فیلم و سریال شبکه ۲ در ادامه در پاسخ به سؤالی درباره کار در شرایط کرونایی اظهار کرد: نمی‌توان کار‌ها را تعطیل کرد. بحث معیشت این افراد هم در میان است و باید کار با پروتکل‌ها ادامه یابد. قطعاً پروژه نوروزی ما هم کلید بخورد به آن‌ها هم سر خواهم زد. تعطیلی پروژه‌ها به نظرم کار اشتباهی است و تولیدات باید ادامه پیدا کند، اما با حفظ روش‌ها و آیین‌نامه‌ها.

وی درباره خطرپذیری در بهره گرفتن از جوانان نیز عنوان کرد: در «از سرنوشت» خطرپذیری به معنای بار منفی وجود نداشت، چون گاهی ممکن است برخی جوانان در سریال‌های مشابه نتوانند از این آزمون به خوبی عبور کنند، با این حال تلویزیون هر گاه سراغ جوانان رفته است، معمولاً به خوبی جواب داده است.

در پایان این نشست محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما نیز با اشاره به اینکه «از سرنوشت» از فصل ۲ مشتری خودش را پیدا کرد، افزود: طبق نظر‌سنجی‌ای که دو هفته قبل از اتمام سریال از مخاطبان انجام گرفت، «از سرنوشت» موفق به کسب رضایت بیش از ۸۳درصد از مخاطبان گردید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار