توزیع ۹ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در لرستان
کد خبر: 1030933
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KBx
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) شعبه لرستان:
ویسکرمی گفت: در قالب اجرای طرح شهید فخری زاده ۹ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان لرستان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حامد ویسکرمی، امروز(22 آذر) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش شهید فخری زاده برای حمایت از نیازمندان اجرایی شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی( ره) شعبه لرستان افزود: در این رزمایش چهار هزارو ۶۰۰ بسته جیره خشک و چهار هزار و ۶۰۰ بسته پروتئینی بین خانواده زندانیان نیازمند و کارگران ساختمانی که در این ایام در مضیقه هستند توزیع شد.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۱۹هزار بسته معیشتی در استان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) توزیع شده است.

ویسکرمی ادامه داد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) محرومیت زدایی از مناطق محروم و به ویژه روستاها را در دستور کار خود دارد و از سال ۹۸ تا کنون در ۶۵۷ روستا، ۶ هزار و ۵۰۰ طرح اشتغال زا ایجا کرده و تلاش می‌کنیم که تا پایان سال یک هزار و ۵۹ طرح در روستاها تکمیل و افتتاح شود.

 وی اذعان داشت: در ماه های اخیر با پیگیری نماینده محترم ولی فقیه در استان توانستیم ۵۰ میلیارد تومان برای انجام ۲۶ طرح که باعث ایجاد ۷۳۱ شغل خواهد شد اعتبارات جذب کنیم.

 رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) شعبه لرستان اظهار کرد: هزینه این طرح‌ها ۲۳۰ میلیارد است که امیدواریم حمایت و جمع آوری شود و در جهت آبادانی و توسعه استان گام‌های بلندی برداشته شود.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار